Halı Saha Turnuvası başladı

Halı Saha Turnuvası başladı
Süleymanpaşa Belediyesi ve Hizmet-İş Sendikası işbirliği ile düzenlenen Süleymanpaşa Belediyesi Personel AŞ Birimler Arası Halı Saha Futbol Turnuvası açılış töreni ile başladı.HAK-İŞ Konfederasyonu Hizmet-İş Sendikası...

Süleymanpaşa Belediyesi ve Hizmet-İş Sendikası işbirliği ile düzenlenen Süleymanpaşa Belediyesi Personel AŞ Birimler Arası Halı Saha Futbol Turnuvası açılış töreni ile başladı.

HAK-İŞ Konfederasyonu Hizmet-İş Sendikası Trakya Şubesi ve Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Birimler Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda, Süleymanpaşa Belediyesi Personel AŞ çalışanlarından oluşan beş müdürlükten 10 takım, mücadele ediyor.

TURNUVA İÇİN AÇILIŞ TÖRENİ DÜZENLENDİ

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından Atatürk Mahallesi’ne kazandırılan Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen açılış törenine, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Uzunlar, Gökhan Saygı ve Sabri Çınar, Hizmet-İş Trakya Şube Başkanı Aykut Ertemur, Süleymanpaşa Belediyesi Meclis Üyesi ve Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Öztekin, birim müdürleri, turnuvada yer alan takımlar ve çok sayıda basın mensubu katıldı. Açılış töreni saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunması ile başlarken,  Başkan Yardımcıları Sabri Çınar ve Hüseyin Uzunlar, açılışta konuşarak çalışanlara turnuvada başarılar diledi. Turnuvanın başlama vuruşunu Uzunlar ve Sendika Temsilcisi Ertemur yaptı.

İLK MAÇTA FEN İŞLERİ VE DESTEK HİZMETLERİ KARŞILAŞTI

Açılış töreninin ardından maçlara geçildi. Turnuvanın açılış maçı Fen İşleri Müdürlüğü 1 ile Destek Hizmetleri 1 arasında gerçekleşti. Turnuva yedi gün sürecek ve 5 Temmuz Salı günü oynanacak final müsabakası ile sona erecek.

TURNUVADA HANGİ TAKIMLAR MÜCADELE EDİYOR?

Hizmet-İş Sendikası Trakya Şube Başkanlığı Süleymanpaşa Belediyesi Personel AŞ Birimler Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda 10 takım iki A ve B gruplarında şampiyonluk mücadelesi veriyor. İşte turnuvaya katılan takımlar:

A Grubu

Fen İşleri Müdürlüğü 1

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü

Temizlik İşleri Müdürlüğü 2

Destek Hizmetleri Müdürlüğü 1

Destek Hizmetleri Müdürlüğü 2

B Grubu

Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü

Fen İşleri Müdürlüğü 2

Fen İşleri Müdürlüğü 3

Temizlik İşleri Müdürlüğü 2

Temizlik İşleri Müdürlüğü 3