HASTANE PERSONELİNE BIÇAKLI SALDIRI

HASTANE PERSONELİNE BIÇAKLI SALDIRI
Tekirdağ Devlet Hastanesi’nde kimliği belirlenemeyen bir kişi ateş istediği hastane görevlisine bıçakla saldırdı. Hastane görevlisi hafif yaralanırken, polis olaydan sonra kaçan zanlıyı her yerde arıyor.Edinilen bilgiye göre...

Tekirdağ Devlet Hastanesi’nde kimliği belirlenemeyen bir kişi ateş istediği hastane görevlisine bıçakla saldırdı. Hastane görevlisi hafif yaralanırken, polis olaydan sonra kaçan zanlıyı her yerde arıyor.

Edinilen bilgiye göre olay gece saatlerinde Tekirdağ Devlet Hastanesi’nde meydana geldi. Kimliği tespit edilemeyen bir kişi, hastanede çalışan E. D isimli şahıstan ateş istedi. İddialara E.D çakmağını verirken şahıs hastane görevlisine hakaret etti. İkili arasında çıkan tartışmada, zanlının belindeki bıçak yere düştü.

Yerdeki bıçağı alan şahıs hastane görevlisine bıçakla saldırmaya başladı. Bu esnada bıçak darbelerinden birisi E.D isimli şahsın altına geldi. Şahıs bıçakla birlikte hastaneden koşarak uzaklaştı. Polis ekipleri güvenlik kameralarından şahsın kimliğini tespit etmek için çalışma başlatıldı. Hafif şekilde yaralanan E.D ise tedavisinin ardından taburcu edildi.