HAYRABOLU SEÇİMLERİNİ KESKİN'İN EKİBİ KAZANDI

HAYRABOLU SEÇİMLERİNİ KESKİN'İN EKİBİ KAZANDI
Tekirdağ Hayrabolu Süt Üreticileri Birliği'nin olağan genel kurul toplantısı yapıldı.Düğün salonunda yapılan kongrede, seçimlere iki liste halinde gidildi. Mevcut başkan Mustafa Saran 457 oy alırken, diğer aday Şerif Yıldız...

Tekirdağ Hayrabolu Süt Üreticileri Birliği'nin olağan genel kurul toplantısı yapıldı.

Düğün salonunda yapılan kongrede, seçimlere iki liste halinde gidildi. Mevcut başkan Mustafa Saran 457 oy alırken, diğer aday Şerif Yıldız ise 143 oy aldı.Göreve yeniden seçilen Saran, seçime katılan herkese teşekkür ederek, süt üreticileri için hayırlı olmasını diledi.Yönetim kuruluna Mustafa Saran, İsmail Şentürk, İlyas Çetiner, Ergin Arıcan, Hasan Acır, Denetim Kuruluna Ali Işık, Zafer Ceylan, Üzeyir Özmen ve Merkez Birliği temsilciliğine Tevfik Keskin seçildi.

Seçimle ilgili konuşan Türkiye Süt Üreticileri Birliği Genel Başkanı ve Hayrabolu Kandamış Mahallesi Muhtarı Tevfik Keskin, "Hayrabolu Süt Üreticileri Birliğimizin seçimlerini tamamladık. Genel Kurulumuza katılan Hayrabolu daki tüm üreticilerimize ve çiftçilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Bize verilen görevin sorumluluğuyla her daim işimizin başındayız. T.C. Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Sayın Ayşe Ayşin IŞIKGECE’ yi makamında ziyaret ettik. Üreticilerimizin ve Süt Üretici Birliklerimizin sorunlarını ve mevcut durumumuzu değerlendirdik. Sayın Bakan Yardımcımıza bizlere gösterdiği nazik misafirperverlik ve değerli ilgi alakaları için teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.