HER HAFTA BİR SERGİ AÇIYOR

HER HAFTA BİR SERGİ AÇIYOR
Fotoğraf meraklısı Aden Anadolu Lisesi 11. Sınıf öğrencisi Recep Buğra Gümüş, okulun sergi salonunda her hafta 50 fotoğraftan oluşan bir sergi açıyor. Küçüklükten beri fotoğrafa meraklı olan Gümüş, gelecekte önemli bir...

Fotoğraf meraklısı Aden Anadolu Lisesi 11. Sınıf öğrencisi Recep Buğra Gümüş, okulun sergi salonunda her hafta 50 fotoğraftan oluşan bir sergi açıyor. Küçüklükten beri fotoğrafa meraklı olan Gümüş, gelecekte önemli bir fotoğraf sanatçısı olmayı amaçladığını söyledi.

Aden Anadolu Lisesi 11. Sınıf öğrencisi Recep Buğra Gümüş’ün fotoğraf makinesi ile arkadaşlığı görenleri şaşırtıyor. Okulda evde çarşıda fotoğraf makinesi ile dolaşan Gümüş, gözüne ilişen her enstantaneyi kaydetmeyi ihmal etmiyor. Okuldaki sosyal medya yönetimi ve fotoğrafçılık kulübü başkanlığını da yapan Gümüş, fotoğrafçılık kulübü köşesinde her hafta çektiği fotoğrafları sergiliyor.

Küçüklükten beri fotoğrafa meraklı olduğunu belirten Gümüş, “Fotoğraf makinesi benim herşeyim. Günün büyük bir bölümü yanımda taşıyorum. Okulda sürekli yanımda. Aden Anadolu Lisesi’nin sosyal medya yönetimi ve fotoğrafçılık kulübü başkanlığını yapıyorum. Her hafta 50 fotoğraftan oluşan bir sergi açıyorum. Gelecekte iyi bir fotoğraf sanatçısı olmayı amaç ediyorum. Öncelikle aileme ve okulumun yöneticilerine bana verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederim” dedi.