HERKES ADAY OLDU TEKİRDAĞ CHP KARIŞTI

HERKES ADAY OLDU TEKİRDAĞ CHP KARIŞTI
CHP Tekirdağ il örgütünde İl Başkanı Recep Ökten ve 20 yönetim kurulu üyesi belediye başkanlığına ve meclis üyeliklerine aday adayı olmak için istifa edince yönetim düştü.CHP İl Başkanı Recep Ökten Süleymanpaşa Belediyesi’ne...

CHP Tekirdağ il örgütünde İl Başkanı Recep Ökten ve 20 yönetim kurulu üyesi belediye başkanlığına ve meclis üyeliklerine aday adayı olmak için istifa edince yönetim düştü.

CHP İl Başkanı Recep Ökten Süleymanpaşa Belediyesi’ne aday adayı olmak için 20 yönetim kurulu üyesi de belediye meclislerine aday adayı olmak için partideki görevinden istifa etti. İstifa edenler arasında Vedat Turunç, Oral Çelikkol, Murat Tekin, Süleyman Mutlu, Nurten Yontar, Selim Venklioğlu, Ali Bayram, Talat Keskin, Talat Akköse, Mustafa Turhan, Mehmet Ali Işıkgör, Halil İbrahim Yıldız, Alı Kılıç, Berrin Başol, Cem Gençtürk, Abdül Taşyasan, Ali Korkmaz, Sami Durhan, Hasan Bulut, Serkan Kara var.

21 kişinin istifasının ardından CHP İl yönetiminin düştü. Parti tüzüğüne göre bir kişiye CHP Genel Merkezi atanacak yeni il başkanına il yönetimi kurma görevi verilecek. Öte yandan CHP İl Başkanı Recep Ökten de telefonlarını kapattı. Arayanlar Ökten’e ulaşamıyor.