İLDEN BÜYÜK MAHALLEYİ YÖNETİYOR

İLDEN BÜYÜK MAHALLEYİ YÖNETİYOR
Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinin en büyük mahallesinin 3 dönemdir muhtarlığını yapan Emin Dırak, 40 bin nüfuslu mahalleye yeniden aday oldu. Başarılı muhtar Dırak, 3 dönemdir kendisini ilgi gösteren seçmenlere teşekkür...

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinin en büyük mahallesinin 3 dönemdir muhtarlığını yapan Emin Dırak, 40 bin nüfuslu mahalleye yeniden aday oldu. Başarılı muhtar Dırak, 3 dönemdir kendisini ilgi gösteren seçmenlere teşekkür etti.

Hürriyet Mahallesi Muhtarı Emin Dırak yeniden Tekirdağ’ın en büyük mahallesine aday olduğunu açıkladı. Türkiye’nin bazı şehir merkezlerinden fazla mahallesinin nüfusu olduğunu kaydeden Dırak, “Mahallemizin nüfusu 40 binin üzerinde. Türkiye’nin bazı şehir merkezi nüfusundan daha fazla insan bizim mahallemizde yaşıyor. 3 dönemdir görevini başarılı ile yürüyorum. Sizlerin teveccühü ile yeniden adayım. Mahallemizde sayısız hizmete belediyelerimizle birlikte imza attık. Sorun ve sıkıntıları anında çözüne kavuşturuyoruz” dedi.

Yeni dönemde aktif şekilde mahallenin sorun ve sıkıntılarını çözmek için çalışacağını ifade eden Dırak, “Bana 3 dönemdir güvenen sevgili mahalle sakinlerine teşekkür ediyorum. Yeni dönemde de onların teveccühüne mazhar olacağım” diye konuştu.