İMAMOĞLU’NDAN UYAN’A DESTEK MESAJI

İMAMOĞLU’NDAN UYAN’A DESTEK MESAJI
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, CHP Marmaraereğlisi Belediye Başkan adayı İbrahim Uyan’a çektiği video ile destek mesajı yolladı.İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan...

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, CHP Marmaraereğlisi Belediye Başkan adayı İbrahim Uyan’a çektiği video ile destek mesajı yolladı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olma yolunda siyasi arenada çıkışını sürdüren İmamoğlu’nun videosu paylaşım rekorları kırdı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu videoda; “İbrahim Uyan başkanım başarılar dilerim. Marmaraereğlisi ilçesi İstanbul ile Tekirdağ arasında inci gibi çok güzel bir ilçe. Başarılarınla daha da güzel olacağına inanıyorum. Yolun açık olsun. Sen kazanacaksın. Ereğli ilçemiz kazanacak. “dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ekrem İmamoğlu’na teşekkür ediyorum.Desteğiniz bize güç verdi.#Ekremİmamoğlu #İstanbulBüyükşehirBelediyeBaşkanı#BirlikteGüçlüyüz. #BirlikteBaşaracağız

İbrahim Uyan paylaştı: 23 Mart 2019 Cumartesi