İŞÇİLERE CARİ AÇIK TEŞEKKÜRÜ

İŞÇİLERE CARİ AÇIK TEŞEKKÜRÜ
Kiremitçiler Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Kiremitçi, ülkenin içinde bulunduğu ekonomik krizde özveri ile çalışarak katmadeğer üreten işçilerini unutmadı.3 OCAKTA 400 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLIYORKiremitçiler Madencilik...

Kiremitçiler Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Kiremitçi, ülkenin içinde bulunduğu ekonomik krizde özveri ile çalışarak katmadeğer üreten işçilerini unutmadı.

3 OCAKTA 400 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLIYOR

Kiremitçiler Madencilik olarak Malkara Şahinköy Uzunköprü Kırköy, Keşan Doğanca maden ocaklarında yaklaşık 400 kişiyi istihdam eden Kiremitçiler Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Kiremitçi, zor zamanda üretim yaparak ülke ekonomisini canlandıran işçilerine teşekkür etti.

ÇALIŞANLARINI UNUTMADI

Gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı işçilerine teşekkürünü ileten Kiremitçi, “Kiremitçiler Madencilik olarak piyasada iş yapan esnaf ve iş adamlarına Allah kolaylık versin buradan özellikle çalışan personelime çok teşekkür ederim gayretli özverili çalışmaları için. hedefimiz yerli üretim cari açığın kapanmasına katkıda bulunmak bize her zaman desteğini sürdüren dostlarımıza teşekkür ederim” dedi.