İŞTE DALGIÇ’IN ADAYLIĞINI DÜŞÜRECEK BELGE

İŞTE DALGIÇ’IN ADAYLIĞINI DÜŞÜRECEK BELGE
Bağımsız olarak Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı olan Tekirdağ Eski Belediye Başkanı Adem Dalgıç’ın adaylığını düşürecek belge ortaya çıktı. Dalgıç’ın kameralara kendi eliyle gösterdiği belgede YSK’nın hesabına...

Bağımsız olarak Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı olan Tekirdağ Eski Belediye Başkanı Adem Dalgıç’ın adaylığını düşürecek belge ortaya çıktı. Dalgıç’ın kameralara kendi eliyle gösterdiği belgede YSK’nın hesabına parayı 18:29’da Ziraat Bankası Muratlı Şube Müdürü Abdurrahman Gelen tarafından yatırıldığı görülüyor. Bu belgeye göre de Dalgıç’ın adaylığının düşmesi bekleniyor.

BAŞKAN KAMERAYA ADAYLIĞINI DÜŞÜRECEK BELGEYİ GÖSTERMİŞ

Bağımsız Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Adem Dalgıç'ın YSK hesabına 17:00'da yatırması gereken parayı 18:29'da yatırdığı ortaya çıktı. Habertrak Gazetesi Sahibi Cenap Kürümoğlu'na röportaj esnasında banka dekontunu gösteren Dalgıç'ın dekont üzerinde Muratlı Ziraat Bankası Müdürü Abdurrahman Gelen tarafından paranın 18:29'da yatırıldığı görülüyor. 19.02.2019 tarihinde mobil bankacılıktan saat 18:29'da yattığı açık bir şekilde dekontta görülüyor.

BANKA MÜDÜRÜ BANKA KAPANDIKTAN SONRA MOBİL HESABINDAN YATIRMIŞ

Paranın kendi mobil bankacılık hesabından yatırıldığını kaydeden Muratlı Ziraat Bankası Müdürü Abdurrahman Gelen, "Beni Adem Dalgıç değil, başka biri aradı. Bankalar kapandığı için bende parayı mobil hesabımdan yatırdım. Bankalar 17'de kapandığı için mobil hesabımdan yatırabildim. Parayı hesaba ben yatırdım." dedi.