İŞTE CÜNEYT YÜKSEL’İN SON DURUMU

İŞTE CÜNEYT YÜKSEL’İN SON DURUMU
Dün akşam saatlerinde rahatsızlık şikayeti üzerine gittiği Namık Kemal Üniversitesi hastanesinde anjiyo olan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in 2 damarına stent takıldı. Bir gece hastanede yatan Yüksel sabah...

Dün akşam saatlerinde rahatsızlık şikayeti üzerine gittiği Namık Kemal Üniversitesi hastanesinde anjiyo olan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in 2 damarına stent takıldı. Bir gece hastanede yatan Yüksel sabah saatlerinde taburcu edildi.

Edinilen bilgiye göre dün akşam saatlerinde rahatsızlık hisseden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel NKÜ hastanesine Başkan yardımcısı Gökhan Saygı ile gitti. Yapılan kontrollerde 2 damarında tıkanıklık tespit edilen Yüksel ameliyata alındı. 2 sene önce de anjiyo olan Yüksel’e 2 stent takıldı. Yüksel ameliyattan sonra odasına alındı. Başarılı ameliyattan sonra Yüksel sabah kontrollerin ardından taburcu edildi.

VİDEOLU MESAJ YAYINLADI

Taburcu olduktan sonra videolu bir mesaj yayınlayan Yüksel, "Değerli hemşehrilerim, Dün akşam ani gelişen rahatsızlığım neticesinde kontrol amacıyla gittiğimiz Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde, yapılan tetkikler sonucunda anjiyo olmama karar veren doktorlarımız tarafından küçük bir operasyon geçirdim. Kalp damarlarımdaki daralma dolayısıyla iki adet stant takılmasının ardından çok şükür iyiyim. Bu sabah itibariyle taburcu olarak 1-2 gün istirahate ayrıldım. Dün geceden itibaren telefonla arayan, mesaj gönderen, sosyal medya üzerinden geçmiş olsun dileklerini ileten ve benim için dua eden tüm dostlarıma, mesai arkadaşlarıma ve vatandaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.