ÖZCAN’IN ALBAYRAK’A SARF ETTİĞİ O SÖZLER

ÖZCAN’IN ALBAYRAK’A SARF ETTİĞİ O SÖZLER
AK Parti’nin Büyükşehir Adayı Mestan Özcan sert sözlerle CHP’nin Büyükşehir Adayı Kadir Albayrak’ı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitingi öncesi yaptığı konuşmada hedef aldı.İşte o sözler:Ey CHP’nin Büyükşehir...

AK Parti’nin Büyükşehir Adayı Mestan Özcan sert sözlerle CHP’nin Büyükşehir Adayı Kadir Albayrak’ı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitingi öncesi yaptığı konuşmada hedef aldı.

İşte o sözler:

Ey CHP’nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan zat, sen onların oyunu istiyor musun? İstemiyor musun? Açıkça, ben de Neşe Öğretmenimizin katillerini savunanların oylarını istemiyorum diyebiliyor musun, diyemiyor musun? Terör örgütüne sempati duyanların oylarını istiyor musun, istemiyor musun?

Bu milletin algılarıyla oynamayı bırak. Şu Sevimli pozlarını bırak. Biz senin insanları nasıl azarladığını, en ufak bir eleştiri karşısında vatandaşına, gazetecine nasıl küstüğünü de biliyoruz.  Bak bitiremediğin projelerinden de bahsetmiyorum. Beceremediğin belediyecilikten de bahsetmiyorum. Yetmeyen vizyonunla bu şehrin potansiyelini iç etmenden de bahsetmiyorum. İkide birde, milleti fişfikleyerek ne diyorlar? Güya biz millete terörist diyormuşuz. Yahu biz millete terörist demiyoruz. Kürdü de, lazı da, çerkezi de, abazası da, Samsunlusu da, Trabzonlusu da, Bayburtlusu da, Edirnelisi de, Mardinlisi de, Urfalısı da burada kardeş gibi yaşıyor bu şehirde.

Benim yanımda hem de yönetici olarak çalışan kürt kardeşim de var, laz kardeşim de var. Sen onu geçeceksin. Peki biz ne diyoruz? Terör destekçileriyle ittifak yapan parti yöneticilerinize açıkça illet içindesiniz, zillet içindesiniz, hatta gaflet içindesiniz diyoruz. Sen, EY CHP’nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan zat, sen TERÖR DESTEKÇİLERİNİN OYLARINI istiyor musun? İstemiyor musun?  Bana bunu söyle! Söyle de bu halk bir bilsin seni. Söyle de bir karar versinler. Şimdi 2 ay önce bir başka toplantı için söylediklerimi burada tekrar etmek istiyorum. Bilsinler, duysunlar. Yolumuz değişmedi, istikametimiz değişmedi çok şükür.