İTFAİYECİ TESKİ’CİYİ VURDU

İTFAİYECİ TESKİ’CİYİ VURDU
Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde itfaiyede çalışan İlker Gündüz, daha önce aralarında tartışma yaşanan TESKİ personeli Çağrı Al’ı itfaiyenin önünde vurarak ağır yaraladı.Edinilen bilgiye göre Tekirdağ Büyükşehir...

Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde itfaiyede çalışan İlker Gündüz, daha önce aralarında tartışma yaşanan TESKİ personeli Çağrı Al’ı itfaiyenin önünde vurarak ağır yaraladı.

Edinilen bilgiye göre Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Şarköy istasyonunda çalışan İlker Gündüz ile Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi’nde çalışan Çağrı Al arasında tartışma yaşandı.

Tartışmanın ardından iddialara göre 2 şahıs itfaiye önünde tekrar karşılaştı. itfaiyede çalışan İlker Gündüz, Teski çalışanı Çağrı Al’a tabancası ile ateş etti. 5 kurşun isabet eden Al önce Şarköy Devlet Hastanesi’ne daha sonra ise Tekirdağ Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ağır yaralanan Al’ın tedavisinin devam ettiği bildirildi. Gündüz olayın ardından polis tarafından gözaltına alındı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

İLKER GÜNDÜZ

                 ÇAĞRI AL