İYİ PARTİ YEREL SEÇİMLERE HAZIR

İYİ PARTİ YEREL SEÇİMLERE HAZIR
Partisinin Tekirdağ teşkilatı ile bir araya gelen İYİ Parti TBMM Grup Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, “24 Haziran seçimlerinde dağılırlar, vekil çıkaramazlar, ithamlardan iftiralardan kurtulmazlar denilen...

Partisinin Tekirdağ teşkilatı ile bir araya gelen İYİ Parti TBMM Grup Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, “24 Haziran seçimlerinde dağılırlar, vekil çıkaramazlar, ithamlardan iftiralardan kurtulmazlar denilen bir parti meclise girdi. Meclisin insicamı kaybolmuşlar yeni bir ümit dili parti oldu. Siyasete üslubu ile seviye kattı. 40 vekilini 400 vekil gibi kullanarak yeni bir umut oldu” dedi.

YEREL SEÇİMLERE HAZIRIZ

İYİ Parti TBMM Grup Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu ve GİK Üyesi Ayhan Bölükbaşı İYİ Parti Tekirdağ İl Binası’nda partililerle buluştu.

Tekirdağ’daki parti çalışmaları hakkında bilgi veren İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya, “Son genel seçimde 80 bin oy alarak vekilimiz Enez Kaplan’ı meclise gönderdik. Seçim sürecinde bütün arkadaşlarımız her türlü yokluğa rağmen olağanüstü bir gayret sergiledi. Tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Şimdi ise yerel seçimlere daha iyi hazırlanıyoruz. Yönetimlerimiz genel merkezimizin tavsiye kararı ile yenilendi. Eksiklerimiz giderildi. Yeni başarılara hazırız” dedi.

İYİ PARTİ SİYASETE SEVİYE KATTI

İY Parti’nin Türkiye için umut olduğunu söyleyen İYİ Parti TBMM Grup Başkan Vekili Yavuz Ağıralioğlu, “İyi Parti yolun başında ağır itham ve ciddi engellemelerle karşılaştı. İyi Parti milletin yeni ümidi haline gelen sürecin taşıyıcı oldu. Çetin bir mücadele verdik. Bismillahını ettiğimiz işin Elhamdüllahını edeceğimiz bir güne yürüyoruz. Yolun başında iyilikle doğrulukla tevazu ile başladık, yolun sonuna da böyle yürüyeceğiz. 24 Haziran seçimlerinde dağılırlar, vekil çıkaramazlar, ithamlardan iftiralardan kurtulmazlar denilen bir parti meclise girdi. Meclisin insicamı kaybolmuşlar yeni bir ümit dili parti oldu. Siyasete üslubu ile seviye kattı. 40 vekilini 400 vekil gibi kullanarak yeni bir umut oldu. Milletin bitmekte olan ümitlerine boy verecek bir kadroyu Türk milletine hediye etti. Biz iyi geliyoruz. Biz hem siyasete hem de milletimize iyi geliyoruz.” Dedi.

ÜLKEYİ AHLAK YÖNETSİN

Ülkeyi ahlaklı siyasi partinin yönetmesi gerektiğini belirten Ağıralioğlu , “Milletin teveccüh ettiği 5 milyon oyu 30 milyon yapmak istiyoruz. Nice azlar tarih boyunca çok oldu. Allah kadirdir. Memleketin yarınlarına talibiz. Güçlüye eyvallah etmeyenlerin topluluğuyuz biz. Mayamız tuttu. Bu maya memleketin kurtuluşunun mayası olacak. Türkiye’de ülkeyi kim yönetsin sorunun cevabı değiliz. Ülkeyi ne yönetsininin cevabıyız. Ülkeyi ahlak yönetsin, ülkeyi nezaket yönetsin, ülkeyi tahammül yönetsin, ülkeyi hoşgörü yönetsin, ülkeyi adalet yönetsin. Ülkeyi bunları siyasi ahlak olarak belirleyen siyasi parti yönetsin” diye konuştu.

BETON BELEDİYECİLİĞİNE SON VERECEĞİZ

Ağıralioğlu, “Yerel seçim saddına girildi. Bize oy veren 5 milyon oyun ümidini muhafaza edeceğiz. Süreci hassasiyetle yöneteceğiz. Adaylarımızı çıkartıp milletimize tanıtacağız. Genel de olduğu gibi yerelde de milletimizin umudu olacağız. Belediyecilik anlamında iktisadi krizin sebebi Ak Parti’nin beton ekonomisi belediyeciliğidir. Biz Türkiye’de üretim bandını bozan beton ekonomisinin önüne geçeceğiz.” şeklinde konuştu.

Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.