İYİ PARTİ’DE İLK İSİM BAŞVURUSUNU YAPTI

İYİ PARTİ’DE İLK İSİM BAŞVURUSUNU YAPTI
Tekirdağlı Mali Müşavir Gökhan Metiner İYİ Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurusunu yaptı.İl binasında gelen Mali Maşavir Gökhan Metiner’in aday adaylığı başvurusuna İl Başkanı Sertaç Alkaya,...

Tekirdağlı Mali Müşavir Gökhan Metiner İYİ Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurusunu yaptı.

İl binasında gelen Mali Maşavir Gökhan Metiner’in aday adaylığı başvurusuna İl Başkanı Sertaç Alkaya, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Darıcı ve partililer katıldı.

25 yıldır muhasebe mesleğini yürüttüğünü kaydeden 2 çocuk babası 45 yaşındaki Mali Müşavir Gökhan Metiner, “Tekirdağlı bir kardeşiniz olarak şehrimizin yönetiminde pay sahibi olmak istedim. Ben mali müşavirlik görevini yürüyorum. Eşim Pınar Pamir Metiner diş hekimi olarak görev yapıyor. 2 erkek evlat sahibiyim. Liderimiz Meral Akşener ile yola çıkan iyiler kervanı durmadan yol alıyor. Partimizin Süleymanpaşa ilçesinde belediye başkan aday adayı oldum. Allah yolumuzu açık etsin. İyi bir Süleymanpaşa için yola çıktık. Süleymanpaşa’yı yönetmeye talibiz. Şehrimizin sorun ve sıkıntılarını biliyoruz. Çözümlerimiz çantamızda. İyi bir ekiple Süleymanpaşa’yı Avrupa şehri yapmak için adım attık” diye konuştu.

Metiner’in başvurusunu kabul eden İl Başkanı Alkaya, “Partimiz Tekirdağ’da girdiği ilk seçimde 80 bin oy alarak bir milletvekili çıkarmıştır. Kısa zamanda bu başarıya imza atan arkadaşlarımı canı gönülden kutluyorum. İYİ Parti bir başarıya daha imza atarak yerel yönetimlerde Tekirdağ’ı iyi belediyelerle tanıştıracak. Sayın Metiner’i öncelikle kutluyorum. İlk başvurumuzu aldık. Allah hayırlı uğurlu etsin. İYİ Parti’de aday adaylık süreci başladı” diye konuştu.