İYİ PARTİ’DEN KAYNAŞMA İFTARI

İYİ PARTİ’DEN KAYNAŞMA İFTARI
İYİ Parti Tekirdağ İl Teşkilatı, İl Başkan Yardımcısı Şaban Terzi’nin verdiği kaynaşma iftarında bir araya geldi.İYİ Parti İL Teşkilatı Ekonomiden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Şaban Terzi’nin Barbaros Mahallesi...

İYİ Parti Tekirdağ İl Teşkilatı, İl Başkan Yardımcısı Şaban Terzi’nin verdiği kaynaşma iftarında bir araya geldi.

İYİ Parti İL Teşkilatı Ekonomiden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Şaban Terzi’nin Barbaros Mahallesi Ganos Restoran’ta verdiği birlik ve beraberlik iftarında buluştu. İftara İl Başkanı Sertaç Alkaya, İl yönetimi, ilçe başkanları ve yönetimleri ile birlikte Tekirdağ Eski Belediye Başkanı Adem Dalgıç, gazeteciler ve çok sayıda partili katıldı.

Ezanın okunması ile birlikte davetliler iftarını açtı. İftar sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Şaban Terzi, “İYİ Partililer olarak bir kaynaşma iftarında bir araya gelmeyi planladık. Bugün bu sofra etrafında birleşerek dayanışmamızı ve kaynaşmamızı artırmayı amaçlıyoruz. Bütün misafirlere davetimize icabet ettiği için teşekkür ederiz. Bir teşekkürü de şehrimizde görev yapan gazeteci arkadaşlarımıza yapmak istiyorum. Onlarda bizleri kırmayarak buraya kadar geldi” dedi.

İl başkanı adaylığı ile ilgili soruyu da yanıtlayan Terzi, “Önümüzdeki günlerde Ankara’da tüzük  kurultayımız var. Gönlümüzden geçiriyoruz. Böyle bir niyetimiz var. Ama herşey tüzük kurultayından sonra belli olacak. Ben veya bir başka arkadaşım biz İYİ Partiliyiz. Partimizin birliği bütünlüğü için ülkemiz için çalışıyoruz” dedi.

Öte yandan İl Başkanlığı için mevcut Başkan Sertaç Alkaya, Mali Müşavir Gökhan Metiner, Sendikacı eğitimci Muzaffer Doğan'ın da ismi geçiyor.