İYİ PARTİ’DEN TEŞKİLATLARA EĞİTİM

İYİ PARTİ’DEN TEŞKİLATLARA EĞİTİM
İYİ Parti’nin,  Eğitim, Kültür ve Sanat Politikaları Başkanlığı tarafından il teşkilatlarına yönelik olarak düzenlediği “Parti İçi Teşkilat Eğitimleri “ sürüyor.  Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Berna...

İYİ Parti’nin,  Eğitim, Kültür ve Sanat Politikaları Başkanlığı tarafından il teşkilatlarına yönelik olarak düzenlediği “Parti İçi Teşkilat Eğitimleri “ sürüyor.  Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas’ın katılımı ile Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli İl Teşkilatlarına eğitim verildi.

Edirne ve Kırklareli teşkilatlarının da katılımıyla,  Tekirdağ İl Teşkilatı’nın Eğitim Kültür ve Sanattan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Kamile Gülgezen başkanlığındaki,  il eğitim biriminin katkıları ve İl teşkilatının ev sahipliğinde bir eğitim semineri daha Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi.

Seminere Eğitim Kültür ve Sanat Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas ve Tekirdağ İYİ Parti Milletvekili Enes Kaplan’ın yanısıra İYİ Parti İl Başkanı Sertaç Alkaya, İlçe Başkanları,  il, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve gençlik kolları üyeleri katıldı.

Programın başlangıcında konuşan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, parti içi teşkilat eğitiminin önemine değinirken, tecrübelilerin tecrübesiyle, gençlerin dinamizmini bir araya getirerek güvenle ve ‘hızla yol almak istiyoruz’ diyerek,  gerçekleştirilen eğitim faaliyetlerinden bahsetti.

İYİ Parti İl Başkanı Sertaç Alkaya’da yaptığı konuşmada “Bu Eğitim çalışmaları ile parti mensuplarımızın bilgisini ve verimliliğini arttırmak,  siyaset içinde yetişmelerini sağlamak ve ülke yönetiminde görevlere hazırlamak mümkün olacaktır. Şeklinde konuştu. İletişim, beden dili, protokol, teşkilatlar açısından İYİ Partinin itibarı ve siyasi marka değeri topluluk önünde konuşma, siyasal kampanya gibi bölümlerden oluşan seminer bir gün sürdü.

Yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile başlayan eğitimler daha sonra ise tüm üyeleri kapsayacak şekilde devam edecek.