METİNER’E DESTEK AÇIKLAMASI

METİNER’E DESTEK AÇIKLAMASI
Kendilerini ‘İYİ Parti’ye Gönül Veren İyilik Hareketinin Cesur İnsanları’ tanımlayan İYİ Parti Tekirdağ teşkilatında görev alan bir grup İl Başkanlığı için açıklama yapan Mali Müşavir Gökhan Metiner’e destek...

Kendilerini ‘İYİ Parti’ye Gönül Veren İyilik Hareketinin Cesur İnsanları’ tanımlayan İYİ Parti Tekirdağ teşkilatında görev alan bir grup İl Başkanlığı için açıklama yapan Mali Müşavir Gökhan Metiner’e destek açıklaması yaptı.

TEKİRDAĞ’DA DAHA İYİSİ OLABİLİR

Kamuoyuna bildiri şeklinde yapılan açıklamada, “İYİ Parti; Tüm Türkiye’de olduğu gibi; güzide şehrimizin İYİ ve cesur insanları; Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, demokrat kimliğinden asla taviz vermeyen, çalışkan ve üretken insanların yaşadığı Tekirdağ’ımızda da büyük bir inanç, coşku ve heyecanla kuruluşunu gerçekleştirip Tekirdağ siyasetinde söz sahibiyim demek için azim ve kararlılıkla büyük mücadeleler verdi. Bu süreçte bir Cumhurbaşkanlığı Seçimi, bir Genel Seçim ve bir Yerel Seçim gibi çok önemli sınavlara da girdi. Amaçlanan, arzulanan hedefe tam olarak ulaşılamasa da an itibarı ile bir İYİ Parti’li Milletvekilimiz TBMM’de bizleri temsil ediyor. Daha fazlası, daha güzeli, daha İYİ’si olabilir miydi? Elbette olabilirdi! Güzel şehrimiz Tekirdağ ve bu şehirde yaşayanlar bunun olabileceğini biliyor ve gösteriyorlardı. Ancak bu başarı olmadı, olamadı” denildi.

GÖKHAN METİNER’E İL BAŞKANLIĞI İÇİN DESTEK VERİYORUZ

Kısa bir süre önce adaylığını açıklayan Metiner’e destek verildiği açılamada, “Kuruluşundan bu güne kadar İYİ Parti’nin ve İYİ’lik hareketinin yılmaz savunucusu, bir nefer olarak her türlü fedakârlığı gösteren, sadece tırnağını-parmağını değil tüm bedenini taşın altına koymaktan çekinmeyen Gökhan Metiner kardeşimiz; O ses olmaya aday olduğunu, o ruh olmaya aday olduğunu, o hedefe azimle yürümek inancında olduğunu, inanç, güven ve kararlılıkla yola çıktığını, Tekirdağ’a ve Tekirdağlıya güvendiğini, cesurlar hareketini meydana getiren İYİ insanlarla omuz-omuza, kol-kola, yürek-yüreğe İYİ’lik Güneşi’nin Tekirdağ’ımızı kavramasını sağlamak için yola çıktığını beyan ederek İl yönetimine ve İl Başkanlığına talip olduğunu açıklayarak yaşanan kısır döngüye dur demiştir. Sayın Gökhan Metiner kardeşimiz; Yolun açık, Yolun aydınlık, Yolun kutlu olsun. Tekirdağ İYİ olsun. Trakya İYİ olsun. Türkiye İYİ olsun. İYİ’lik Güneşi tüm yürekleri ısıtsın, Türk Milleti’nin ufkunu daima aydınlatsın” ifadelerine yer verildi.