İYİLİK BAŞ’TAN BAŞLAR

İYİLİK BAŞ’TAN BAŞLAR
Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde okul ihtiyaçlarını karşılamak için yaptığı tabloyu satılığa çıkaran Selahattin Pirbudak isimli öğrencinin tablosunu ADEN Koleji Kurucusu Sadık Baş satın aldı.6’ıncı sınıf öğrencisi...

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde okul ihtiyaçlarını karşılamak için yaptığı tabloyu satılığa çıkaran Selahattin Pirbudak isimli öğrencinin tablosunu ADEN Koleji Kurucusu Sadık Baş satın aldı.

6’ıncı sınıf öğrencisi Selahattin Pirbudak Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal etkinlik merkezi ve okulda aldığı eğitimle birlikte resim çizmeye başladı. Özenle yaptığı tablosunu okul ihtiyaçlarını karşılamak için satılığa çıkardı. Tablonun sosyal medyada yayılmasının ardından ADEN Okullarının kurucusu Sadık Baş, konuyla alakalı aile ile görüştü. Görüşme sonrası Pirbudak’a ait tabloyu satın alarak öğrenciye destek sağladı.

Tekirdağ’da ADEN Koleji öğrencileri  ile sosyal ve eğitim anlamında başarılı çalışmalar yaparak adından söz ettiren Sadık Baş’ın bu duyarlı davranışı vatandaşlar tarafından alkış topladı.

Kaynak: Tekirdağ Günaydın Gazetesi