JANDARMA BİLE ŞAŞTI KALDI

JANDARMA BİLE ŞAŞTI KALDI
Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesinde jandarma ekiplerinin 3 ay süren çalışmasının ardından uyuşturucu imal edilen bir evde 500 kilonun üzerinde Hint keneviri ele geçirildi.Tekirdağ İl Jandarma ve Marmara Ereğlisi İlçe...

Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesinde jandarma ekiplerinin 3 ay süren çalışmasının ardından uyuşturucu imal edilen bir evde 500 kilonun üzerinde Hint keneviri ele geçirildi.

Tekirdağ İl Jandarma ve Marmara Ereğlisi İlçe Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, ilçenin Sultanköy Mahallesi Mismil Sokak üzerindeki 2 katlı bir evde uyuşturucu imal edildiğini belirledi. Jandarma yaklaşık 3 ay süren teknik ve fiziki takibin ardından eve bugün operasyon düzenlendi. Evde yapılan aramalarda bodrum katı ile odalarında uyuşturucu yetiştirmek amacıyla alüminyum borulardan havalandırma ve ışıklandırma sistemleri kurularak, uyuşturucu imal edildiği belirlendi.

Evde yapılan aramalarda 500 kilonun üzerinde Hint keneviri ele geçirildi. Jandarma uyuşturucuların sahiplerini yakalamak için çalışmalarını sürdürürken, çevrede bulunan vatandaşların da ifadesine başvurdu.