BİRİFİNG TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

BİRİFİNG TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı'na bağlı Kadın Danışma Merkezleri ve Gündüz Bakım Evleri ile ilgili Brifing Toplantısına katıldı.Çorlu Kadın...

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı'na bağlı Kadın Danışma Merkezleri ve Gündüz Bakım Evleri ile ilgili Brifing Toplantısına katıldı.

Çorlu Kadın Danışma Merkezi'nde gerçekleşen toplantıda Başkan Kadir Albayrak'ın yan sıra Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Talat Atay ve Kadın Danışma Merkezi temsilcileri yer aldı.

Toplantıda, Kadın Danışma Merkezleri ve Gündüz Bakım Evleri görevleri ve faaliyetleri hakkında Süleymanpaşa, Çorlu ve Çerkezköy Kadın Danışma Merkezi ve Gündüz Bakım Evi sorumlu personeli tarafından bilgi verildi.

Brifing Toplantısı sonrasında açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmet verdiğini belirterek "Bu anlayıştan yola çıkarak Kadın Danışma Merkezlerimizi kurduk. Bir toplumun medeniyet seviyesi, o toplumun kadınlara verdiği değer ile ölçülür. Biz de Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak iş ve sosyal hayatta kadınlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.