KADIN UYUŞTURUCU SATARKEN YAKALANDI

KADIN UYUŞTURUCU SATARKEN YAKALANDI
Tekirdağ’ın Şarköy İlçesinde polisin saatlerce izlediği kadın uyuşturucu satıcısı suçüstü yakalandı.Şarköy Suç Araştırma ve Soruşturma Büro Amirliği görevlilerince uyuşturucu madde ticareti yapan şahıs ve şahıslara...

Tekirdağ’ın Şarköy İlçesinde polisin saatlerce izlediği kadın uyuşturucu satıcısı suçüstü yakalandı.

Şarköy Suç Araştırma ve Soruşturma Büro Amirliği görevlilerince uyuşturucu madde ticareti yapan şahıs ve şahıslara yönelik yapılan istihbari çalışmalar neticesinde İstiklal Mahallesi ikamet eden, Uyuşturucu Madde Ticareti yapan bir kadının olduğu bilgisine ulaşıldı.

ADINI VERDİLER

Konu İle ilgili olarak bahse konu adres çevresinde polis ekiplerince titiz çalışmalar devam ettiği esnada sokakta hal ve hareketlerinden şüphelenilerek durdurulan, R.M.Ü. isimli şahsın üst aramasında 3 adet yeşil renkli üzerinde kabartma şekiller bulunan Extacy olduğu değerlendirilen haplar ele geçirildi. R.M.Ü.’nün alınan ifadesinde daha önceden Keşan ilçesinde tanıdığı bir kadın şahıstan tanesi 20 TL’den 3 adet toplamda 60 TL karşılığında extacy isimli uyuşturucu hapları satın aldığını beyan etti. Bir başka kullanıcı ise ifadesinde P.N. isimli kadından birçok kez uyuşturucu madde temin ettiğini ve kadınla birlikte uyuşturucu madde tükettiklerini iddia etti.

BİNDİĞİ TAKSİDE YAKALANDI

Şarköy ilesinde P.N’in bulunduğu sokağı abluka altına alan polis, P.N. isimli kadının 5 kişiyle birlikte bir taksiye binmesi üzerine harekete geçti. Durdurulan taksideki kadının ikametinde yapılan aramada daralı 1,49 gram skunk, daralı 3,58 gram skunk, bir adet kova düzeneğinde kullanılan siyah renkli suç aleti ve 5 litrelik kesilmiş vaziyette, kesik boğaz kısmında uyuşturucu madde bulaşığı olduğu değerlendirilen kova düzeneğinde kullanılan pet şişe, 40 adet yeşil renkli üzerinde kabartma şekiller bulunan extacy isimli haplar ve şeffaf kilitli poşet içerisinde daralı 0,49 gram skunk maddelerine el konuldu. Uyuşturucu ticareti yaptığı iddia edilen kadın gözaltına alınarak konuyla ilgili soruşturma başlatıldı.