KAPÇAK EMLAK AİLESİ YEMEKTE BULUŞTU

KAPÇAK EMLAK AİLESİ YEMEKTE BULUŞTU
Tekirdağ’da emlakçılık sektöründe faaliyet gösteren Kapçak Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı firması çalışanları aileleriyle birlikte kaynaşma yemeğinde bir araya geldi.Bir restoranda gerçekleşen yemeğe Gayrimenkul Uzmanı...

Tekirdağ’da emlakçılık sektöründe faaliyet gösteren Kapçak Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı firması çalışanları aileleriyle birlikte kaynaşma yemeğinde bir araya geldi.

Bir restoranda gerçekleşen yemeğe Gayrimenkul Uzmanı Kapçak Emlak Firması sahibi Sedat Kapçak ve çalışan personel aileleri ile birlikte katıldı.

Dayanışma yemeğinde çalışanlarıyla birlikte bir araya geldiklerini ifade eden Kapçak, “Arkadaşlarımızla birlikte hergün yoğun bir mesai yapıyoruz. Ailelerimizle birlikte yemekte bir araya geldik. Tekirdağ emlakçılık sektöründe hareketli bir şehir. Günden güne de bu hareket artarak devam ediyor. Bu yoğunluğun içinde arkadaşlarımızla bir araya gelerek iş stresini ve yorgunluğunu attık” dedi.

Önüne gelenin emlakçı olmaması gerektiğinin altının çizen Kapçak, “Bizim insanımız her şeyin iyisini biliriz diyor. Maliye Bakanında daha iyi maliyeyi yönetiriz. Teknik direktörden daha iyi takım yönetiriz. Aslında bir şey bildiğimiz yoktur. Herkes işini yapmalı. Herkes her işten anladığı için böyle. Emlak sektöründe de aynı durum hakim. Bir yatırım olmadığı için her önüne gelen emlak ofisi açabiliyor. Dolayısıyla 3-5 ay çalışıp sonra kapatıyorlar. Kalıcı olmuyorlar. Sektörün sıkıntılarını bilmiyorlar. Bir masa sandalyesi olan emlakçı olmasın. Bu iş tecrübe isteyen bir iş. Bu işi bilmesi lazım.  imar durumu, kat ittifakı nedir bunları bilmesi lazım. İmar planında ÖA yazıyor.  Bunu normal vatandaş bilmez. Yani önleme alanıdır. Zeminde sıvılaşma var. Bunu o dediğimiz emlakcılar bilmiyor. Yatırımcısına 100 bin liralık yeri 200 bin liraya aldırıyor. Gerçekten işi bilen adam çıktığında satamıyorlar” dedi.