KAPÇAK EMLAK TRAKYA’NIN EN İYİSİ SEÇİLDİ

KAPÇAK EMLAK TRAKYA’NIN EN İYİSİ SEÇİLDİ
Tekirdağ’da 5 yıldır emlak sektöründe faaliyet gösteren  Emlak ve Gayrimenkul Ofisi Türkiye’nin en büyük satış sitesi Sahibinden.com verilerine göre satış, portföy ve ziyaret kategorilerinde Trakya’da birinci seçildi.SAHİBİNDEN.COM’DA...

Tekirdağ’da 5 yıldır emlak sektöründe faaliyet gösteren  Emlak ve Gayrimenkul Ofisi Türkiye’nin en büyük satış sitesi Sahibinden.com verilerine göre satış, portföy ve ziyaret kategorilerinde Trakya’da birinci seçildi.

SAHİBİNDEN.COM’DA EN ÇOK ZİYARET EDİLEN

Sahibinden.com her yıl olduğu gibi bu yılda üyesi olduğu emlak firmaları ile Çorlu Hilton’da bir araya geldi. Burada üyelerini bilgilendiren firma internetteki yenilikler hakkında da üyelerine bilgi verdi. Ayrıca Sahibinden.com verilerine göre satış, portföy ve ziyaret kategorilerinde Trakya’da Kapçak Emlak birinci seçildi. Yine toplantı kapsamında yapılan bilgi yarışmasında da Kapçak Emlak birinci seçilerek 2 dalda da birincilik elde etti.

TRAKYA’DA BİRİNCİYİZ TÜRKİYE’DE İLK 10’DAYIZ

Kapçak emlak olarak Tekirdağ’da 5 yıldır faaliyet gösterdiklerini ifade eden Emlak ve Gayrimenkul Uzmanı Sedat Kapçak, “Sahibinden.com Trakya Bölgesi’nde faaliyet gösteren emlakçılarla Çorlu’da bir otelde bir toplantı yaptı. Çorlu Hilton’da yapılan toplantıda, hem satış, hem portföy hem de siteye ziyaret anlamında Kapçak Emlak Trakya’da bu kriterlere göre birinci seçildik. Yine toplantı kapsamında düzenlenen bilgi yarışmasında da birinci seçildik. 5 yıl önce hayallerimiz vardı. Hayallerimizden asla vazgeçmeyeceğiz. Firmamızı layık olduğu konuma getireceğiz. İşimizi ilk günkü heyecanla yapıyoruz. İnsanların güvenini kazanarak işimizi yapıyoruz. Güven kazanmak zor ama güven kaybetmek kolay. Bu bireysel bir başarıdır ekip başarısıdır. Yine Türkiye genelinde de ilk 10’dayız” dedi.