KAPÇAK OTOMOTİV FAALİYETE BAŞLADI

KAPÇAK OTOMOTİV FAALİYETE BAŞLADI
5 yıldır Tekirdağ’da emlakçılık sektöründe faaliyet gösteren Kapçak Emlak, bünyesinde Kapçak Otomotiv olarak faaliyetine başladı.5 YILLIK TECRÜBESİNİ OTOMOTİV SEKTÖRÜNE AKTARACAK5 yıldır Tekirdağ emlak ve gayrimenkul...

5 yıldır Tekirdağ’da emlakçılık sektöründe faaliyet gösteren Kapçak Emlak, bünyesinde Kapçak Otomotiv olarak faaliyetine başladı.

5 YILLIK TECRÜBESİNİ OTOMOTİV SEKTÖRÜNE AKTARACAK

5 yıldır Tekirdağ emlak ve gayrimenkul satışlarında zirveye oturmayı başaran Kapçak Emlak büyümeye devam ediyor. Firma sahibi Sedat Kapçak, oğlu Volkan Kapçak ile birlikte Kapçak Otomotiv’i devreye soktu. İkinci el otomobil ve araç satışında da bir numara olacaklarını söyleyen Sedat Kapçak, “Emlak sektöründeki tecrübelerimizi otomotiv sektörüne aktaracağız. Üniversite mezunu oğlum Volkan Kapçak otomotiv alım satımı işlerini yürütecek” dedi.

İkinci el otomotiv sektörünün Türkiye’de büyük bir Pazar olduğunu vurgulayan Volkan Kapçak, “Emlak alanında olduğu gibi otomotivde de bir numara olmak için yola çıktık. Dijital pazarda da Kapçak Otomotiv olarak yerimizi aldık. ” diye konuştu.