KAVŞAKTA KAZA: 6 YARALI

KAVŞAKTA KAZA: 6 YARALI
Tekirdağ Muratlı’da, çevre yolunda iki otomobil çarpıştı. Kazada her iki otomobilde bulunan 6 kişi yaralandı. Olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi.Kaza, Çevre yolu Aşağısevindikli mahallesinde meydana geldi. Samet Ç....

Tekirdağ Muratlı’da, çevre yolunda iki otomobil çarpıştı. Kazada her iki otomobilde bulunan 6 kişi yaralandı. Olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi.

Kaza, Çevre yolu Aşağısevindikli mahallesinde meydana geldi. Samet Ç. sevk ve idaresindeki 59 EY 217 plakalı otomobil ile henüz kimliği tespit edilemeyen sürücünün kullandığı 34 VN 2537 plakalı araç kavşakta çarpıştı. Kazada; 59 EY 217 plakalı otomobilin sürücüsü Samet Ç.’nin yanı sıra; eşi Gamze Ç. ile çocukları Çağlar Ç. ve Yağmur Ç. de hafif şekilde yaralandı. 34 VN 2537 plakalı otomobilde ise, henüz kimliği tespit edilemeyen araç sürücüsünün yanı sıra; araçta yolculuk yapan Seçkin B. hafif şekilde yaralandı.

Yaralıların bir kısmı olay yerine gelen ambulanslarla Tekirdağ Devlet Hastanesi’ne, bir kısmı ise Muratlı Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırıldı. Kaza mahalline gelen Trafik Şube ve Jandarma Trafik ekipleri yol güvenliğini sağlarken, Büyükşehir İtfaiye ekipleri ise yoldaki cam parçalarını tazyikli su ile temizledi. Diğer taraftan, çarpışmanın etkisiyle yol kenarındaki trafik işaret levhaları da büyük zarar gördü. Kazaya ilişkin soruşturma başlatıldı.

Kaynak: Muratlı Hizmet Gazetesi