KAYIP ARİFE AİLESİNE KAVUŞTU

KAYIP ARİFE AİLESİNE KAVUŞTU
Muratlı’da kayıp kız Arife Teke tüm ilçe sakinlerini üzmüştü. Bursa’da bulunan Arife, ailesi ile işte böyle kavuştu.16 yaşındaki Arife Teke’den bir daha haber alınamıyordu. Genç kızın evden ayrılmadan önce ‘Üzülmeyin...

Muratlı’da kayıp kız Arife Teke tüm ilçe sakinlerini üzmüştü. Bursa’da bulunan Arife, ailesi ile işte böyle kavuştu.

16 yaşındaki Arife Teke’den bir daha haber alınamıyordu. Genç kızın evden ayrılmadan önce ‘Üzülmeyin benim için’ şeklinde bıraktığı not üzerine telaşa kapılan Teke ailesi ve emniyet birimleri, kız çocuğunu her yerde arıyordu. Kayıp kızı bulmak için iki gündür seferber olan Muratlı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube ekipleri, kayıp kızın izini Bursa’da buldu.

Kayıp kız çocuğu Arife, Bursa’da karakol noktasına giderek evden kaçtığını ve evine geri dönmek istediğini beyan etti.Bunun üzerine Bursa emniyetinde misafir edilen genç kız, Muratlı’dan gelen babası H. Bayram Teke, annesi Hasibe Teke ve amcası Selçuk Teke’ye teslim edildi.Mutlulukları gözlerinden okunan Teke Ailesi, kızlarının bulunması için canla başla çalışan Muratlı Emniyeti’ne, İlçe Jandarmasına ve hastane personeline teşekkür etti.

Kaynak: Muratlı Hizmet Gazetesi