CANİLER ÖLDÜRÜP BURAYA GÖMMÜŞLER

CANİLER ÖLDÜRÜP BURAYA GÖMMÜŞLER
Tekirdağ sahilde Cafe De Marina isimli çay bahçesinin sahibi ve müteahhit 45 yaşındaki Bülent Gören cinayete kurban gitti.Yaklaşık 8 aydır ortadan kaybolan ve yurt dışına gittiği ifade edilen işadamının akrabaları bu durumdan...

Tekirdağ sahilde Cafe De Marina isimli çay bahçesinin sahibi ve müteahhit 45 yaşındaki Bülent Gören cinayete kurban gitti.

Yaklaşık 8 aydır ortadan kaybolan ve yurt dışına gittiği ifade edilen işadamının akrabaları bu durumdan şüphelenerek savcılığa başvurmuşlardı. Savcılık ve polisin başarılı çalışmaları sonucunda ortaya çıkan cinayetin zanlıları olarak işadamının eşi, sevgilisi H.B.D ve sevgilisinin kardeşi gözaltına alındı.

Cinayeti itiraf eden zanlılar öldürdükleri işadamını Babaeski ilçesi Nadırlı köyünde H.B.D ait bağ evinde bulunan bir evin bahçesine gömdüklerini itiraf ettiler. Gömüldüğü yerden çıkarılan işadamının cesedi İstanbul adli tıp kurumuna gönderildi.

SEVENLERİ YASA BOĞULDU

Sevilen iş adamı 45 yaşındaki Bülent Gören'den uzun süredir haber alamayan yakınları, sevenleri ve dostları Gören'in hunharca işlenmiş bir cinayete kurban gittiğini öğrendiklerinde şaşkınlıklarını ve üzüntülerini gizleyemediler.

Gören'in cenazesi 1 Kasım cuma namazına müteakip Çiftlikönü Cami'nden kaldırılacak.