KENT KONSEYİ’NDEN EŞKİNAT KARARI

KENT KONSEYİ’NDEN EŞKİNAT KARARI
Süleymanpaşa Kent Konseyi tarafından düzenlen, sivil toplum kuruluşları, sendika temsilcileri ve meslek odalarının katıldığı “Nasıl Bir Belediye İstiyoruz?” konulu toplantıdan Ekrem Eşkinat’a tam destek kararı çıktı.Süleymanpaşa...

Süleymanpaşa Kent Konseyi tarafından düzenlen, sivil toplum kuruluşları, sendika temsilcileri ve meslek odalarının katıldığı “Nasıl Bir Belediye İstiyoruz?” konulu toplantıdan Ekrem Eşkinat’a tam destek kararı çıktı.

Süleymanpaşa Kent Konseyi, Süleymanpaşa Belediye Gençlik Merkezi’nde “Nasıl Bir Belediye İstiyoruz?” konulu toplantı gerçekleştirdi. Süleymanpaşa Kent Konseyi Başkanı Ufuk Bekir Ersöz’ün başkanlığında gerçekleşen toplantıya birçok sivil toplum kuruluşunun başkanı, sendikaların temsilcileri ve meslek örgütlerinin liderleri katılırken mevcut belediye yönetimleri toplantıda masaya yatırıldı.

Yaklaşık 2 saat süren toplantıdan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a tam destek kararı çıkarken toplantı sonunda Süleymanpaşa Kent Konseyi Başkanı Ufuk Bekir Ersöz Süleymanpaşa Kent Konseyi, STK, Sendika ve Meslek Örgütleri adına açıklamalarda bulundu.

DÖNÜŞÜMÜN TAMAMLANABİLMESİ İÇİN HEMFİKİR OLDUK

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde mevcut belediye ve yönetiminin değerlendirmesinin yapıldığı toplantı ile ilgili konuşan Ersöz; “Bugün burada yaklaşık 5 yıl önce kurulan Süleymanpaşa Belediyesi’nin 5 yıllık süreçte gerçekleştirdiği çalışmaları görüştük. Toplantının sonunda şehrimize yeni bir bakış açısı getiren Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Ekrem Eşkinat’ın gerçekleştirdiği dönüşümün tamamlanabilmesi adına bir dönem daha devam etmesi yönünde hemfikir olduk.” dedi.

BİZLERİ ÇOK MUTLU ETTİ

Süleymanpaşa Kent Konseyi’nin Süleymanpaşa Belediyesi ile uyumlu çalışmasına da değinen Süleymanpaşa Kent Konseyi Başkanı Ufuk Bekir Ersöz, “Süleymanpaşa Kent Konseyi olarak kuruluşumuzdan beri Süleymanpaşa Belediyesi ile uyum içinde birçok çalışma gerçekleştirdik. Sayın Başkanımız Ekrem Eşkinat’ın desteğini hep arkamızda hissettik. Bugün burada sivil toplum kuruluşları, sendika temsilcileri ve meslek örgütlerinin de aynı duyguları paylaşıyor olduğunu görmek bizleri çok mutlu etti. Yatırımların tamamlanabilmesi, hep birlikte çok daha güzel bir şehirde yaşama inancıyla Ekrem Eşkinat’ın bir dönem daha devam edip belediye başkanı olmasını istiyoruz.” ifadelerini kullandı.