‘KESİNLİKLE CHP’DEN TEKLİF ALMADIM’

‘KESİNLİKLE CHP’DEN TEKLİF ALMADIM’
CHP’den kendisine transfer teklifi geldiği yönündeki iddiaları reddeden İYİ Parti Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyesi Rüştü Özgün, “Ben partimin ittifak anlaşması gereği genel başkanımın direktifleri doğrultusunda hareket...

CHP’den kendisine transfer teklifi geldiği yönündeki iddiaları reddeden İYİ Parti Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyesi Rüştü Özgün, “Ben partimin ittifak anlaşması gereği genel başkanımın direktifleri doğrultusunda hareket ettim. Bizim dediğimiz olmadı” dedi.

Bana CHP’den direk ve dolaylı olarak transfer teklifi olmadı. Ekrem Başkanım benim kardeşimdir. 5 yıl birlikte çalıştık. Bana transfer teklifi gelmedi. Ben genel başkanım ve GİK üyemin direktifleri doğrultusunda millet ittifakını Süleymanpaşa’da sağlamak için çaba harcadım. Saray, Hayrabolu ve Muratlı’da ne olması gerekirse Süleymanpaşa’da da o olması lazımdı. Neden Süleymanpaşa devre dışı bırakıldı. Bizim istediğimiz gibi olmadı. Arkadaşlar liste çıkardı. Hayırlısı olsun. Bizim arzu ettiğimiz bu şekilde değildi” dedi.