KİREMİTÇİLER MADENCİLİK’TEN DEV İFTAR

KİREMİTÇİLER MADENCİLİK’TEN DEV İFTAR
Tekirdağ’da ve Edirne’de kömür madeni ocakları işten Kiremitçiler Madencilik, çalışanlarına ve öğrencilere iftar verdi.400 KİŞİLİK İFTARKiremitçiler Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Kiremitçi, Malkara’daki...

Tekirdağ’da ve Edirne’de kömür madeni ocakları işten Kiremitçiler Madencilik, çalışanlarına ve öğrencilere iftar verdi.

400 KİŞİLİK İFTAR

Kiremitçiler Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Kiremitçi, Malkara’daki kömür ocağında çalışan 300 işçiye ve 100 öğrenciye Özel Akarçeşme Yurdu Bahçesi’nde iftar verdi. İftar yemeğine Kiremitçiler Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Kiremitçi, İşletme Müdürü Yasin Yılmaz, Yurt Koordinatörü Sorumlusu Nihat Arslan ve kömür ocağı çalışanları katıldı.

HAYIR HASENATI UNUTULMAZ BİR AİLE

İftar sonrası bir konuşma yapan Yurt Koordinatörü Sorumlusu Nihat Arslan, “Kiremitçiler ailesi bölgemize ve ülkemize katmadeğer katan önemli bir firmamız. Bu aileyi uzun yıllardır tanıyorum. Nerede bir fakir öğrenci var. Nerede ihtiyaç sahibi bir insan var bu aile orada olur. Özellikle Nuhil amcamız bizim ve öğrencilerimizin her daim yanında. Allah kazançlarını artırsın” dedi.

ÖNEMLİ OLAN BİRLİK BERABERLİK

Düzenlenen İftar yemeği sonrası bir açıklama yapan Kiremitçiler Madencilik sahibi Bekir Kiremitçi, “Tüm işçi kardeşlerimizle birlikte orucumuzu açmak bizleri son derece mutlu etti. Önemli olan birlik beraberlik içinde Ramazanın ruhunda aynı sofra etrafında toplanabilmek. Alın teri dökerek ekmeğini kazanan tüm emekçilerin mübarek Ramazan’ını kutluyorum. Bize bu imkanı sağlayan yurt yetkililerine ve buraya teşrif eden siz değerli çalışanlarıma çok teşekkür ediyorum. Allah ülkemizin birliğini ve beraberliğini diri tutsun” dedi.