KIŞA RAĞMEN DEVAM EDİYOR

KIŞA RAĞMEN DEVAM EDİYOR
Marmaraereğlisi Belediyesi, alt yapısını tamamlanan cadde ve sokaklarda kilit taş ve kaldırım çalışmalarını sürdürüyor.Marmaraereğlisi Belediyesi ilçe genelinde vatandaşların standartlara uygun bir şekilde yaşamlarını...

Marmaraereğlisi Belediyesi, alt yapısını tamamlanan cadde ve sokaklarda kilit taş ve kaldırım çalışmalarını sürdürüyor.

Marmaraereğlisi Belediyesi ilçe genelinde vatandaşların standartlara uygun bir şekilde yaşamlarını sürdürmeleri için kaldırım çalışmalarının yanı sıra kilit taşı uygulaması da gerçekleştirerek ilçede değişim ve dönüşüm çalışmalarına devam ediyor. Marmaraereğlisi ilçe merkezi, Sultanköy Mahallesi ve Yeniçiftlik Mahallesi’nde 3 ayrı ekiple eş zamanlı olarak sürdürüyor.

HEDEF DAHA MODERN BİR İLÇE

Asfaltlanan bölgelerde kaldırım ve altyapısı tamamlanan bölgelerdeki ara sokaklarda kilit taşı uygulamalarının devam ettiğini belirten Marmaarereğlsi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, “İlçemizde kanalizasyon ve doğalgaz çalışması tamamlanan bölgelerde kaldırım ve kilit taşı döşeme çalışmalarımız sürüyor. Birçok mahallemizde kaldırım ve kilit taşı çalışmalarımızı tamamladık. Bunun yanı sıra halen çalışmaların devam ettiği yerler bulunmakta. İlçe merkezi, Sultanköy Mahallesi ve Yeniçiftlik Mahallelerimizde 3 ayrı ekibimizle tüm cadde, sokaklarını standartlara uygun hale getirmeye devam edeceğiz” dedi.