MAHALLELER KARŞILAŞACAK

MAHALLELER KARŞILAŞACAK
Süleymanpaşa Belediyesi tarafından, Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek mahalleler arası futbol turnuvasının ilk toplantısı, muhtarlar ve spor temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti.Süleymanpaşa...

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından, Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek mahalleler arası futbol turnuvasının ilk toplantısı, muhtarlar ve spor temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti.

Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Öztekin başkanlığında yapılan toplantıda, düzenlenecek turnuvanın detayları paylaşıldı. Geniş katılımla gerçekleşen toplantıda konuşan Kulüp Başkanı Öztekin, 9 Ağustos’ta kuralarının çekileceği turnuvanın 17 Ağustos tarihinde start alacağını belirtti.

Mahalleler arası futbol turnuvasını, toplumun birçok kesiminden gelen talepler doğrultusunda düzenleme kararı aldıklarını ifade eden Başkan Öztekin, sözlerini şöyle sürdürdü: “Gerek sivil toplum kuruluşlarının ve spor kulübümüze gelen vatandaşlarımızın talepleri, gerekse Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Sayın Cüneyt Yüksel’in bu konudaki hassasiyeti neticesinde, Süleymanpaşa ilçemizde mahalleler arası bir futbol turnuvası düzenlenmesi gerekliliğine inanarak gençlerimizi sporla buluşturma kararı aldık. Bu konuda öncelikle bizlere ve mahalle muhtarlarımıza ardından mahalle spor temsilcilerimize büyük görevler düşmektedir. Sağlıklı nesillerin yetişmesi amacını güttüğümüz spor faaliyetimizde gençlerimizi spora özendirecek ve destekleyecek her türlü faaliyeti düzenlemek için var gücümüzle çalışıyoruz. Siz değerli muhtarlarımızı ve mahalle büyüklerimizi burada ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.”

Toplantı, karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından son buldu.