MALKARA OTOGARI'NDA PATLAMA: 2 ÖLÜ

MALKARA OTOGARI'NDA PATLAMA: 2 ÖLÜ
Malkara Otogarı'nda patlama oldu. 2 kişinin öldüğü patlama ile ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.  .KALORİFER KAZANI BOMBA GİBİ PATLADIEdinilen bilgiye göre Malkara Yeni Otogarı'nda kazan dairesinde meydana gelen...

Malkara Otogarı'nda patlama oldu. 2 kişinin öldüğü patlama ile ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.  .

KALORİFER KAZANI BOMBA GİBİ PATLADI

Edinilen bilgiye göre Malkara Yeni Otogarı'nda kazan dairesinde meydana gelen patlama sonucunda bir işçinin yıkılan duvar altında kalarak yaşamını yitirdiği bir işçinin de ağır yaralandığı öğrenildi. Olay yerine çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Patlama yerinden ilk gelen fotoğraflara göre bodrumda yer alan ısıtma kazanının patladığı patlamadan sonra ise otogarın duvarlarının yıkıldığı görüldü. Patlamanın etkisi ile otogarın camları kırıldı.

KAYMAKAM: 1 ÖLÜ, 1 YARALI VAR

Patlaya ilişkin ilk resmi açıklama Malkara Kaymakamı Erhan Karahan'dan geldi. Ölen kişi için başsağlığı dileyen Kaymakam Karahan, otogarda kalorifer kazanının patlaması sonucu 1 kişinin yaşamını yitirdiğini, 1 kişinin de yaralandığını söyledi.

YANMIYOR DİYE GÜNDEME GELMİŞTİ

Öte yandan bir hafta de Malkara Otogarı'nda kaloriferlerin yanmadığı gündeme gelmiş, bazı basın yayın organları da bunu haber yapmıştı. Kazanlar yakılmadığı için yolcuların donduğu iddia edilmişti.

ÖLÜ SAYISI 2 OLDU

28 yaşındaki Güven Turan'ın terminalde göçük altında, 30 yaşındaki Nihat Alakara'nın ise hastanede hayatını kaybettiği öğrenildi.

#HaberDetay

#HaberDetay Tekirdağ'ın Malkara ilçesi otogarının kazan dairesinde patlama meydana geldi.▪️Patlamada ilk belirmelere göre; 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi ağır yaralı.

Az Önce Oldu paylaştı: 9 Ocak 2019 Çarşamba