MECLİS BAŞKANI O MAHALLEDE İFTAR VERDİ

MECLİS BAŞKANI O MAHALLEDE İFTAR VERDİ
 Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca her akşam başka bir mahallede Gönül Sofraları adıyla gerçekleştirilen iftar organizasyonlarının sondan bir önceki durağı Aydoğdu Mahallesi oldu. GÖNÜL...

 

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca her akşam başka bir mahallede Gönül Sofraları adıyla gerçekleştirilen iftar organizasyonlarının sondan bir önceki durağı Aydoğdu Mahallesi oldu.

 

GÖNÜL SOFRASINI TBMM BAŞKANI PROF. DR. MUSTAFA ŞENTOP FİNANSE ETTİ

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop’un finanse ettiği organizasyonda yaklaşık 3 bin Aydoğdu Mahallesi sakini orucunu birlikte açmanın mutluluğunu yaşadı. Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, iftar öncesi alana gelerek vatandaşlara seslendi.

 

YÜKSEL: “BANA SAHİP ÇIKTINIZ HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN”

Aydoğdu Mahallesi’ne desteği için teşekkür eden Yüksel; “Ben bu mahalledeki samimiyeti her zaman her yerde gördüm. Bana sahip çıktınız. Bu kardeşiniz belediye başkanlığı makamına geldiyse bu mahallenin de bu mahallelinin de hakkını ödeyemem. Hepinizden Allah razı olsun.” dedi.

 

“İNŞALLAH HER ŞEY RAYINA OTURACAK”

Sözlerine 50 günlük değerlendirme yaparak devam eden Yüksel; “Beklenti çok fazla. Bunun farkındayız ama sizlerden biraz sabır istiyorum. Mazbatayı aldığımız tarih 50 gün öncesi. Maalesef elimizde bir sihirli değnek yok. Bir şeyler hemen düzelmiyor. Ama şunun sözünü verebiliyorum. Biz bu görevi bıraktığımız tarihte Aydoğdu Mahallesi’nin birçok sorunu konuşulmuyor olacak. Geçen hafta SELEB ile ilgili ilk toplantıyı yaptık. Yani Tekirdağ’daki 10 bin kardeşimize iş imkanı sağlayacak projeye başladık. İnşallah her şey rayına oturacak. diye konuştu.

 

“KİRAZ FESTİVALİ’NDE BİZİMLE OLMAYA BEKLİYORUZ”

6-9 Haziran tarihler arasında düzenlenecek Kiraz Festivali ile sözlerini noktalayan Başkan Yüksel; “Kiraz Festivali’nde daha önce söz verdik. Kampanya döneminde Kibariye’yi getireceğiz demiştik. Kibariye geliyor Kiraz Festivali’ne. O sözünü tuttu ben de sözümü tuttum. Bütün Aydoğdu Mahallesi’ni sahile, Kiraz Festivali’nde bizimle olmaya bekliyoruz.” diyerek özlerini noktaladı.

Başkan Yüksel’in konuşmasının ardından dualarla oruçlar açılırken yaklaşık 3 bin Aydoğdu Mahallesi sakini iftarı bir arada yaptı. Gönül Sofraları iftar programı Pamuk Helva, Osmanlı macunu ve ramazan şerbeti ikramı ile sona erdi.

 

GÖNÜL SOFRASI SON GECE YAVUZ MAHALLESİ’NDE KURULACAK

Ramazan ayı boyunca her akşam ayrı bir mahallede gerçekleştirilen Gönül Sofraları pazar akşamı Yavuz Mahallesinde kurulacak sofra ile sona erecek.