MESAİSİNİ VATANDAŞIN İÇİNDE GEÇİRİYOR

MESAİSİNİ VATANDAŞIN İÇİNDE GEÇİRİYOR
Süleymanpaşa’nın sevilen Kaymakamı Vali Yardımcısı Aslan Yurt, buğday ekimi yapan çiftçilerle bir araya gelerek vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinledi. Çiftçi bir ailenin çocuğu olarak Yurt, traktöre binerek tarla...

Süleymanpaşa’nın sevilen Kaymakamı Vali Yardımcısı Aslan Yurt, buğday ekimi yapan çiftçilerle bir araya gelerek vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinledi. Çiftçi bir ailenin çocuğu olarak Yurt, traktöre binerek tarla sürmeyi de ihmal etmedi.

Her fırsatta vatandaşlarla bir arada olmaya çalışan Süleymanpaşa Kaymakamı Aslan Yurt daire amirlerini de yanına alarak köyden mahalleye dönüşen yerleşim birimlerini ziyaret etti. Çıktığı Japonya seferi dönüşünde 1890 yılında batan Ertuğrul Fırkateyninin Kaptanı Yarbay Ali Beyin Köyü olan Dedecik Mahallesi’nde vatandaşla bir araya gelen Yurt, burada halkın sorunlarını dinledi. Daha sonra Gazioğlu Mahallesi’nde vatandaşları dinleyen Yurt, vatandaşın sıkıntı ve sorunlarını tek tek not etti.

İlçe Tarım Müdürü Ufuk İşcan ile birlikte Kayı Mahallesi’nde de buğday eken çiftçileri ziyaret eden Kaymakam Yurt, burada traktöre binerek tarla sürmeyi de ihmal etmedi.