PROJELERİNİ AÇIKLAYACAĞI TARİH BELLİ OLDU

PROJELERİNİ AÇIKLAYACAĞI TARİH BELLİ OLDU
AK Parti’nin Büyükşehir adayı Mestan Özcan 11 ilçeyi kapsayan bin 59 projesinin bir bölümünü 10 Ocak Çalışana Gazeteciler Günü’nde açıklayarak seçim çalışmalarını başlatacak.10 OCAK'TA START VERECEKAK Parti’nin...

AK Parti’nin Büyükşehir adayı Mestan Özcan 11 ilçeyi kapsayan bin 59 projesinin bir bölümünü 10 Ocak Çalışana Gazeteciler Günü’nde açıklayarak seçim çalışmalarını başlatacak.

10 OCAK'TA START VERECEK

AK Parti’nin Büyükşehir Adayı Mestan Özcan, yerel seçim çalışmasını başlatıyor. Tekirdağ Odak Haber’e seçim çalışmaları ile ilgili bilgi veren Özcan, “Seçim startına 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde start vereceğiz. Gazeteci arkadaşlarımızla bir araya gelerek 11 ilçemizi kapsayan 1059 projemizin bir kısmını da burada açıklayacağım” dedi.

9 ÇILGIN PROJESİ VAR

1059 projeyi kısım kısım açıklayacağını kaydeden Özcan, “Tarımdan sanayiye, eğitimden turizme kadar birbirinden harika bin 59 projemiz var. Her ilçeye özgü ayrı projemiz var. 31 Mart’a kadar kısım kısım bu projelerimizi açıklayacağız. 9 projemiz var ki bunlar tam bir anlamada şehrimizi uçuracak” dedi.