MİLLETVEKİLİ YEL’E YENİ GÖREV

MİLLETVEKİLİ YEL’E YENİ GÖREV
AK Parti Tekirdağ Milletvekili ve MKYK üyesi Mustafa Yel, AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcılığına atandı.Başkanlığını eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’nun yürüttüğü...

AK Parti Tekirdağ Milletvekili ve MKYK üyesi Mustafa Yel, AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcılığına atandı.

Başkanlığını eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’nun yürüttüğü AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığında Milletvekili Yel’e başkan yardımcısı olarak Karadeniz bölgesinin sorumluluğu verildi. Ayrıca Yel, Esnaf Kooperatifleri olarak; TESK ve TESKOMB, sendika olarak, TÜRK-İŞ, Dernek olarak; Roman, Göçmen ve Balkan Dernekleri, Tarım Örgütleri olarak; TZOB, Fiskobirlik, Pankobirlik ve Üretici Birlikleri ile ilişkilerden sorumlu başkan yardımcısı olarak görev yapacak.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Milletvekili Mustafa Yel “Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcılığı görevine layık gören Sayın Genel Başkanımıza şükranlarımı sunuyorum. Sivil toplum kuruluşları toplum ve siyaset için önemli unsurlardır. Demokrasi ve Türkiye için sivil toplum kuruluşlarının önemi çok büyüktür. Ülkemizi geleceğe taşıyacak proje ve politikalar, sivil toplumun temsilcilerinin nezdinde ve görüşleri ile şekilleniyor. AK Parti de bir istişare partisidir. Sivil Toplum Örgütleri ve Halkla İlişkiler partimizin önem verdiği, değer atfettiği alanlardır. Şahsıma tevdi edilen bu onurlu görevi Rabbim hakkıyla yapmayı, hayırlı işlere imza atmayı nasip etsin” dedi.