MİTİNG GİBİ SEÇİM OFİSİ AÇILIŞI

MİTİNG GİBİ SEÇİM OFİSİ AÇILIŞI
Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Millet İttifakı Başkan Adayı İbrahim Uyan 420 araçlık konvoyla geldiği Yeniçiftlik Mahallesi’nde miting gibi seçim bürosu açtı.420 ARAÇLIK KONVOYMarmaraereğlisi merkezde bulunan seçim bürosundan...

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Millet İttifakı Başkan Adayı İbrahim Uyan 420 araçlık konvoyla geldiği Yeniçiftlik Mahallesi’nde miting gibi seçim bürosu açtı.

420 ARAÇLIK KONVOY

Marmaraereğlisi merkezde bulunan seçim bürosundan açılışı yapılan Yeniçiftlik seçim bürosuna hareket eden İbrahim Uyan’a 420 araçlık konvoy eşlik etti. Yeniçiftlik’te halkı selamlayarak seçim bürosuna ulaşan Başkan Uyan, seçim otobüsünden iner inmez vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşarak halkla tek tek selamlaştı.

YENİÇİFTLİK’TE EFSANE BAŞKAN SLOGANLARI YÜKSELDİ

Seçim bürosu önünü hınca hınç dolduran vatandaşlarla birlikte fotoğraf çektiren İbrahim Uyan’a vatandaşlar; “Efsane Başkan” sloganlarıyla hitap ettiler.

Seçim bürosu açılışına; CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, CHP Tekirdağ İl Başkanı Mehmet Ali Işıkgör, İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya, CHP Marmaraereğlisi İlçe Başkanı Mine Boralı, belediye meclis üyesi adayları, partililer ve binlerce vatandaş katıldı.

Açılış öncesi seçim otobüsü üzerinden meclis üyesi adayları tek tek tanıtıldı.

YENİÇİFTLİK’TEN ALDIĞIMIZ GÜÇLE YENİDEN 12-0

Açılışta konuşan CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer; “Marmaraereğlisi’nde Cumhuriyet değerlerine sahip çıkan aydın nesillerin yaşadığını söyleyerek; “İbrahim Uyan’ı hizmetleri ile hepimiz biliyoruz. Gülen yüzü ile ilçemizin her köşesinde hizmetleri, yatırımları var. Biz büyükşehirimizle birlikte Yeniçiftlik’ten aldığımız bu güçle yeniden 12-0 ile tarih yazacağız. “dedi.

CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer’in ardından konuşan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, İbrahim Uyan’ın halka hizmet için büyükşehirden talep ettiği yatırımlarda çok mücadele ettiğini belirterek; “Sayın İbrahim Başkan yeniden projeleriyle geliyor. Biz İbrahim Başkanımızın her zaman yanındayız. Ben Yeniçiftlik meydanından Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak olarak soruyorum. İbrahim Uyan Başkanla Var mısınız? Sorusu üzerine halktan varız sloganları yükseldi. Devam mı Devam diyerek Efsane Başkan İbrahim Uyan sloganları attılar.

YENİÇİFTLİK MAHALLEMİZE 77.000.000 TL YATIRIM KAZANDIRDIK

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın ardından halka hitap eden Başkan Uyan; “Benim görevim halkıma sahip çıkmak ve hizmet etmek. Bizim için hizmet ibadet kadar kutsal. Büyükşehir ile birlikte mahallemizde ilk etap kanalizasyon hattı çalışmaları bitti. İkinci etabı başlayacak. Mahallemize doğalgazı getirdik. Evsel atık arıtma ve tesislerin bakımı yapıldı. 16 km cam elyaf su boruları ile asbestli su boruları değiştirildi. Atatürk parkı ve tüm parklarımız mahallemize kazandırıldı. Altyapısı biten yollarımızı asfaltladık. DSİ ve Büyükşehir Belediyemizle birlikte İstanbul yoluna ana yoldan su geçişi için menfez yapımlarıyla birlikte mahallemize 77.000.000 TL yatırım kazandırdık. Ben yaptıklarımla iddialıyım. Yapacaklarımızı da mitinglerimizde anlatacağız. Milletvekilimiz Sayın Candan Yüceer, bakanlıkla ilgili projelerimizde bizlere çok destek oldu. Tabi ki Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Albayrak ile birlikte mahallemize daha çok yatırım kazandıracağız. Yeni dönemde hep birlikte yeniden 12-0 için var gücümüzle durmadan, yılmadan çalışacağız. “dedi.

“BİZİ KİMSE YILDIRAMAZ”

Başkan Uyan; “Hakkımda asılsız iftiralar attılar. Gelip paçavra gazeteler dağıttılar, Hepsinin asılsız olduğunu halkım biliyor. Bildikleri için o sayfalarından kir akan gazeteleri dükkanlarına sokmuyorlar. Bize atılan kir tutmaz. Çünkü bizim alnımızı ak. Vatandaşımıza hesap vermekten hiçbir zaman kaçmadık. Bizi halka hizmetten kimse yıldıramaz. “diyerek sözlerini tamamladı.

Başkan Uyan’ın konuşmasının ardından seçim bürosunun açılışı görkemli bir şekilde gerçekleştirildi. Açılış sonrası Başkan Uyan, vatandaşlara karanfil dağıttı.