MÜTFÜ BEY MAKAM ARACI İLE KAHVE KEYFİNDE

MÜTFÜ BEY MAKAM ARACI İLE KAHVE KEYFİNDE
Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek, makam aracı ve şoförü ile birlikte gece saatlerinde kahve içmeye gitti. Görevli olmamasına rağmen makam aracı ile kafeye gitmesi vatandaşların tepkisini çekti.Edinilen bilgiye göre olay Hürriyet...

Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek, makam aracı ve şoförü ile birlikte gece saatlerinde kahve içmeye gitti. Görevli olmamasına rağmen makam aracı ile kafeye gitmesi vatandaşların tepkisini çekti.

Edinilen bilgiye göre olay Hürriyet Mahallesi Kahve Harmanı isimli işyerinde meydana geldi. İddialara göre Hürriyet Mahallesi’nde teravih namazına katılan Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek, Ankara’dan gelen bir misafiri ve bir arkadaşı ile birlikte makam aracıyla Kahve Harmanı isimli işyerine gitti. Burada saatlerce oturan müftü İpek’i şoförü kafe önünde gece bire kadar bekledi.

Bu durum mekanda oturanların tepkisini çekti. Olaya tepki gösteren bir vatandaş, “Hz. Ömer devlet işinde devletin mumunu kendi işinde kendi parasıyla aldığı mumu yakarmış. Gece saat 01:00’de kafede devletin hangi işi yapılıyor” diye dedi.