MUTLULUĞUN RESMİNİ ÇİZDİLER

MUTLULUĞUN RESMİNİ ÇİZDİLER
Tekirdağ Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ve eşi Polis Eşleri Derneği Tekirdağ Şube Başkanı Gökşen Aydın ihtiyaç sahibi öğrencilerin yüzlerini güldürdü. Giyecek ve kırtasiye yardımı alan öğrencilerin mutlulukları gözlerinden...

Tekirdağ Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ve eşi Polis Eşleri Derneği Tekirdağ Şube Başkanı Gökşen Aydın ihtiyaç sahibi öğrencilerin yüzlerini güldürdü. Giyecek ve kırtasiye yardımı alan öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okundu.

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü  ‘Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek İçin Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) çerçevesinde Süleymanpaşa ilçesi Karadeniz Mahallesi Karadeniz Ortaokulu’nda öğrenim gören öğrencilere eğitim desteği sağlamak amacıyla etkinlik düzenlendi. Düzenlenen etkinliğe İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Polis Eşleri Derneği Tekirdağ Şube Başkanı Gökşen Aydın, il emniyet müdür yardımcıları, şube müdürlerimiz ve polis eşleri derneği üyeleri katıldı.

Etkinlik çerçevesinde hazırlanan okul kıyafetleri ve kırtasiye malzemelerinden oluşan eğitim paketleri, Müdür Aydın ve Eşi Gökşen Aydın tarafından öğrencilere takdim edildi. Müdür Aydın yaptığı konuşmasında; “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın eğitim hayatlarına teşkilat olarak bizlerde katkı sağlayarak destek vermek istedik. Her bir evladımızın aldıkları eğitim neticesinde, gelecekte milletine ve devletine katkı sağlamasını temenni eder, bütün öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar dilerim” dedi.