O İSİM YÜKSEL’İN ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ OLDU

O İSİM YÜKSEL’İN ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ OLDU
31 Mart yerel seçiminde AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkanı seçilen Cüneyt Yüksel yeni yönetim kadrosundaki ilk atamasını gerçekleştirerek Özel Kalem Müdürlüğü’ne İl Başkanlığı döneminde yardımcılığını yapan...

31 Mart yerel seçiminde AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkanı seçilen Cüneyt Yüksel yeni yönetim kadrosundaki ilk atamasını gerçekleştirerek Özel Kalem Müdürlüğü’ne İl Başkanlığı döneminde yardımcılığını yapan Gökhan Saygı'yı getirdi.

AK Parti Tekirdağ İl Yürütme Kurulunda Başkan Yardımcılığı ve Teşkilat Başkanlığı görevlerinde bulunan Gökhan Saygı dün gerçekleştirilen İl Yönetim Kurulu toplantısında istifa dilekçesini yönetime sundu. Oy çoğunluğuyla istifası kabul edildi. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel'in de katıldığı yönetim kurulu toplantısında Başkan Yüksel, Gökhan Saygı'nın Özel Kaleminde Müdür olarak görev alacağını açıkladı. Kısa veda konuşmasının ardından AK Parti yönetimi alkışlarla Gökhan Saygı'yı başkan yardımcılığından ve AK Parti üyeliğinden yeni görevine uğurladı.

Gökhan Saygı Kimdir?

26.07.1987 Tarihinde Tekirdağ İli Karahisarlı köyünde doğdu. Üniversite eğitimini Eskişehir Anadolu Üniv. İşletme bölümünden mezun olarak bitirdi. Ticaret ve çiftçilik ile uğraşmakta . Evli ve 1 çocuk babası.

Kaynak: Tekirdağ Net Haber