O SALDIRGAN YAKALANDI

O SALDIRGAN YAKALANDI
Tekirdağ'ın'ın Çorlu ilçesinde, kimliği belirlenemeyen bir kadın, Atatürk Anıtı'na balta ile saldırdı. Tekirdağ ve Çorlu Emniyet Müdürlüğü ekipleri kısa sürede saldırıyı gerçekleştiren şüpheliyi yakalayarak gözaltın...

Tekirdağ'ın'ın Çorlu ilçesinde, kimliği belirlenemeyen bir kadın, Atatürk Anıtı'na balta ile saldırdı. Tekirdağ ve Çorlu Emniyet Müdürlüğü ekipleri kısa sürede saldırıyı gerçekleştiren şüpheliyi yakalayarak gözaltın aldı.

Bugün, Çorlu'nun Omurtak Caddesi üzerinde bulunan Atatürk Anıtı'na gelen bir kadın, üzerinde taşıdığı baltalayıp çıkarıp, Atatürk'ün ayak kısmına vurdu. Çevrede bulunanların tepki gösterdiği kadın, daha sonrabaltayı çarşafının içine gizleyerek alandan uzaklaştı. Polis görgü tanıkları ve çevredeki güvenlik kameralarından edindiği bilgiler doğrultusunda şüphelinin en son Lojman sokakta görülmesi üzerine bu noktaya yoğunlaştı.

SUÇ ALETİ İLE BİRLİKTE YAKALANDI

Polis yaptığı titiz çalışmalar sonucu kısa sürede Şüpheli Ç.B,i suç aleti ile birlikte yakalandı. Büstün üzerine bıraktığı notta ise "Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla. Allah emrinde galiptir" ifadelerinin yazdığı tespit edildi. Şüpheli Ç.B ifadesine başvurulmak üzere Çorlu Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.