Okudukları kitapları öğrencilere ulaştırdılar

Okudukları kitapları öğrencilere ulaştırdılar
Türkiye’nin en büyük  transit konteyner limanı olan Asyaport Limanı, MSC ve Medlog  çalışanları tarafından toplanan kitaplar öğrencilerin kütüphane içeriklerinin zenginleştirilmesi amacı ile milli eğitim müdürlüğüne...

Türkiye’nin en büyük  transit konteyner limanı olan Asyaport Limanı, MSC ve Medlog  çalışanları tarafından toplanan kitaplar öğrencilerin kütüphane içeriklerinin zenginleştirilmesi amacı ile milli eğitim müdürlüğüne teslim edildi.

Edinilen bilgiye göre ‘Kitaplarımız öğrencilerimizle buluşuyor’ kampanyası kapsamında Türkiye’nin en büyük  transit konteyner limanı olan Asyaport Limanı , MSC ve Medlog  çalışanları tarafından personelin daha önce okuduğu kitaplar limanda toplandı. Kolilenen kitaplar, okulların kütüphanelerindeki kitapların zenginleştirilmesi, öğrencilerin çeşidi bol kütüphaneye kavuşturulması amacıyla ilçe milli eğitim müdürlüğüne teslim edildi. Asyaport Limanı Kurumsal İlişkiler Yöneticisi Hüseyin Sabancı yaklaşık bin adet kitabı Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Atilla’ya teslim etti. Atilla Asyaport Limanı’na özverili katkılarından dolayı teşekkür etti.