ÖLEN HAYVANLARA MERMERDEN MEZAR

ÖLEN HAYVANLARA MERMERDEN MEZAR
Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde özel müteşebbis tarafından yapılan hayvan mezarlığı ilgi görüyor. Ölen hayvanları için mezar yeri satın alan vatandaşlar mezarları da tıpkı insan mezarı gibi mermerden yaptırıyor.MARMARA’YA...

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde özel müteşebbis tarafından yapılan hayvan mezarlığı ilgi görüyor. Ölen hayvanları için mezar yeri satın alan vatandaşlar mezarları da tıpkı insan mezarı gibi mermerden yaptırıyor.

MARMARA’YA HİZMET VERİYOR

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde Köseilyas Mahallesi’nde özel müşebbisler tarafından 27 bin metrekarelik bir alanda hayvan mezarlığı oluşturuldu. Burada, ölen evcil hayvanlara sakin ve huzurlu bir istirahat mekânı sunuluyor. İstanbul Pet Mezarlığı, isimli firma İstanbul ve Tekirdağ başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’ne hizmet veriyor. Firma mezarlığa Türkiye’nin diğer şehirlerinden ulaştırılacak cenazeleri de kabul ediyor.

HAYVANSEVERLER HİZMETTEN MENMUN

Evcil hayvan mezarlığı hizmetinde Tekirdağ merkezli İstanbul Pet Mezarlığı şirketi, defin işlemi ile hayvan severlerden tam not alıyor. İstanbul Pet Mezarlığı; kedi, köpek, hamster, tavşan ve her türlü evcil hayvanın ölümü sonrasında devreye giriyor ve cenazenin teslim alınmasından gömülmesine kadar olan sürede bütün iş sürecini sahipleriyle empati kurarak yürütüyor. Firma mezar yerinin isteğe göre projelendirilmesi, çiçeklendirmesi, sulanması, toprağın havalandırılması ve güvenliğin sağlanmasını sağlıyor.