ÖNCE YOLU YAPIYOR SONRA ZİYARET EDİYOR

ÖNCE YOLU YAPIYOR SONRA ZİYARET EDİYOR
Şehrin üst yapısını kısa bir sürede tamamlayan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, çalışmaların tamamlandığı bölgelerdeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ediyor. 100. Yıl Sanayi Sitesi’nin esnafını ziyaret eden...

Şehrin üst yapısını kısa bir sürede tamamlayan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, çalışmaların tamamlandığı bölgelerdeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ediyor. 100. Yıl Sanayi Sitesi’nin esnafını ziyaret eden Eşkinat, vatandaşların istek ve önerilerini dinledi.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, esnafın sorun ve sıkıntılarını dinliyor. Mesaisinin büyük bir bölümünü üst yapı çalışmalarına ayıran Eşkinat, çalışmaların sona gelmesi nedeniyle üst yapısı biten bölgelerde vatandaşa konuk oluyor.

Yüzüncü Yıl Sanayi Sitesi’nin esnafını ziyaret eden Eşkinat, vatandaşların istek ve önerilerini dinledi.Yol çalışmalarının şehirde tamamlandığını ifade eden Eşkinat, “Kentimizin emek veren değer üreten kalbi 100. Yıl Sanayi Sitesini ziyaret ettik. Esnaf kardeşlerimize misafir olduk, önerilerini dinledik. Onların da dile getirdi; daha fazlası mümkün” dedi.

Süleymanpaşa’nın sil baştan alt yapısının yenilendiğini aktaran Eşkinat, “Zorlu bir süreç geçirdik. Bütün yollarımız birkaç defa kazılmak zorunda kaldı. Ben sevgili hemşerilerime sabırlarından dolayı teşekkür ediyorum. Kısa zamanda bütün yollarımızı tamamladık. Süleymanpaşa’da yol sıkıntısı bırakmadık. Cumhuriyet tarihinin rekorunu kırarak yollar yaptık. Bundan sonraki enerjimizi de şehrimizin daha da gelişmesi için harcayacağız” dedi. Ziyaretlerde Eşkinat’a Volkan Nallar ve Özgür Taşmerdivenli de eşlik etti.