ÖZALKAN AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

ÖZALKAN AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel’in danışmanı Serkan Özalkan oğulları Yavuz Selim, Ahmet Seyyid için sünnet düğünü yaptı. Çok sayıda davetlinin katıldığı düğünde mehteran ve zeybek gösterisi ilgi çekti.Gamze-Serkan...

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel’in danışmanı Serkan Özalkan oğulları Yavuz Selim, Ahmet Seyyid için sünnet düğünü yaptı. Çok sayıda davetlinin katıldığı düğünde mehteran ve zeybek gösterisi ilgi çekti.

Gamze-Serkan Özalkan çiftinin  oğulalları Yavuz Selim, Ahmet Seyyid erkekliğe ilk adımını attı. Özdoyuran Çamlık’ta yapılan düğüne çok sayıda davetli katıldı. Düğünde Kuran-ı Kerim okundu ve kısa bir sohbet yapıldı. Daha sonra ise mehteran ve zeybek ekibi tarafından bir gösteri yapıldı. Özalkan çifti oğulları ile birlikte sünnet pastasını kesti.

Davetlilere teşekkürlerini sunan Serkan Özalkan, “Cemiyetimize katılan Milletvekilimiz Sn. Mustafa YEL ve ailesine,Ak Parti Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Sn.Cüneyt YÜKSEL'e,Hayrabolu Belediye Başkanımız Sn.Osman İNAN'a,Kapaklı Belediye Başkanımız Sn.Mustafa ÇETİN'e,Tüm Ak Parti İlçe Başkanlarımıza,Belediye Başkan Yardımcılarımıza,Belediye Meclis Üyelerimize,Kurum Müdürlerimize,MHP teşkilat mensuplarına,katılamayıp tebrik gönderen başta Milletvekilimiz Sn. Çiğdem Koncagül 'e,İl Başkanımız Sn. Mestan Özcan 'a,tüm ilçelerden gelen büyüklerime, küçüklerime,tüm eş,dost,akraba ve arkadaşlarıma hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim bu günümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür eder haber veremediğim telaş ve iş yoğunluğundan unuttuklarımdan özür dilerim ne olur gönül koymayın hepinizi seviyoruz” dedi.