PARAŞÜTLE YERE ÇAKILDI

PARAŞÜTLE YERE ÇAKILDI
Tekirdağ'da ters rüzgara yakalanan ve düştüğü ağaçlık alanda mahsur kalan paraşütçü Nedim Küçük bir saatlik çalışmayla kurtarıldı.Edinilen bilgiye göre olay, Tekirdağ'ın Şarköy ilçesine bağlı Uçmakdere Ayvasıl...

Tekirdağ'da ters rüzgara yakalanan ve düştüğü ağaçlık alanda mahsur kalan paraşütçü Nedim Küçük bir saatlik çalışmayla kurtarıldı.

Edinilen bilgiye göre olay, Tekirdağ'ın Şarköy ilçesine bağlı Uçmakdere Ayvasıl Tepesi yakınlarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 56 Yaşındaki Nedim Küçük yamaç paraşütüyle atlayış gerçekleştirdikten sonra ters rüzgara yakalanınca kısa bir süre savrulduktan sonra 250 metreden ağaçlık bölgeye düştü.

Nedim Küçük ile aynı bölgede atlayış gerçekleştiren diğer arkadaşları Nedim Küçük'ün düştüğünü fark ettikten sonra durumu yetkililere bildirdi. Nedim Küçük olay yerine kısa sürede gelen AFAD, AKUT ve Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından bulunduğu yerden kurtarıldı. Çeşitli yerlerden yaralanan Nedim Küçük daha sonra 112 acil sağlık ekipleri tarafından ambulansa alınarak Tekirdağ Devlet Hastanesine kaldırıldı.