MUHTARLIK ÇALIŞMALARINA HIZLI BAŞLADI

MUHTARLIK ÇALIŞMALARINA HIZLI BAŞLADI
Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesi Çınarlı Mahallesi Muhtar Adayı Necla Pınar, seçim çalışmalarına başladı. Erzurumlular ve Karadenizliler Derneği’ni ziyaret eden Pınar, mahalleliden oy istedi.Yerel seçimlerle birlikte muhtarlık...

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesi Çınarlı Mahallesi Muhtar Adayı Necla Pınar, seçim çalışmalarına başladı. Erzurumlular ve Karadenizliler Derneği’ni ziyaret eden Pınar, mahalleliden oy istedi.

Yerel seçimlerle birlikte muhtarlık çalışmaları da hız kazandı. Tekirdağ’ın en büyük mahallelerinden biri olan Çınarlı Mahallesi’ne adaylığını açıklayan Necla Pınar, zaman geçirmeden seçim çalışmalarına başladı. Çınarlı’da bulunan hemşeri derneklerini ziyaret eden Pınar ve azaları, ilk olarak Erzurumlular Derneği’ne misafir oldu. Burada vatandaşlarla konuşan Pınar, sorun ve sıkıntılarını dinledi. Ziyaretlerine hız kesmeyen Pınar, Karadenizler Derneği’ndeki Afrin şehitleri için okutulan mevlit törenine katıldı.

8 ARKADAŞIMLA ÇINARLI’YA TALİBİM

8 arkadaşı ile birlikte Çınarlı’yı yönetmeye talip olduklarını ifade eden Pınar, “Çınarlı’nın tek kadın muhtar adayı olarak yola çıktım. 8 arkadaşımda birbirinden değerli. Bu akşam burada mahallemiz için neler yapabiliriz onun istişaresini yaptık. Arkadaşlarımdan güzel fikirler ortaya çıktı. Bugün burada seçim startımızı verdik. Allah’ın izniyle bu seçimden alnımızın akı ile çıkacağız” dedi.

ÇINARLIMIZI YAŞANABİLLİR HALE GETİRECEĞİZ

Pınar, “Ben ve 8 arkadaşım mahallemiz için geceli gündüzlü çalışacağımıza buradan söz veriyorum. Muhtarlık görevini basit bir görev olarak görmüyoruz.  Eksiklerimiz var. Onların tespitini yaptık. Yapılmayanları belirledik, neler yapabiliriz onları konuştuk. Aza adaylarımızla birlikte bugünden itibaren halkımız arasında dolaşacağız. Onların da dert ve sıkıntılarını dinleyip not edeceğiz. Seçim çalışmamız boyunca sıkılmadık el çalınmadık kapı bırakmayacağız.” Diye konuştu.

Ziyarette azalar Halime Köse, İsa Tekin, İsmail Kandemir, Zeki Ercan, Süleyman Balkan, Yıldıray Artun, Sami Kaya ve Hüseyin Saka yer aldı.