PİZZAYA ALBAYRAKLAR ELİ DEĞDİ

PİZZAYA ALBAYRAKLAR ELİ DEĞDİ
Tekirdağ’da kantincilik, inşaat ve öğrenci yurdu hizmetleri veren Albayraklar, şimdide Pizza City ismiyle pizza sektörüne el attı. Kişiye özel pizza çeşitleri ile Tekirdağ’ın tamamına hizmet veren firma 30 dakikada siparişlerini...

Tekirdağ’da kantincilik, inşaat ve öğrenci yurdu hizmetleri veren Albayraklar, şimdide Pizza City ismiyle pizza sektörüne el attı. Kişiye özel pizza çeşitleri ile Tekirdağ’ın tamamına hizmet veren firma 30 dakikada siparişlerini ulaştırıyor. 40 kişinin üzerinde insana istihdam sağladıklarını kaydeden Albayrak Firması Yöneticisi Enes Albayrak, krize rağmen büyümeyi sürdüreceklerini belirtti.

ALBAYRAKLAR HİZMET SEKTÖRÜNDE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Tekirdağ’ın köklü hizmet firmalarında biri olan Albayrak şirketi Tekirdağ’da kantincilik, inşaat ve öğrenci yurdu hizmetleri veriyor. Uzun yıllar şehir merkezinde Tuğlalı Park’ta çay bahçesi hizmeti hastane ve okul kantini hizmetleri veren firma uzun yıllar kazandığı tecrübesini Türkiye’nin en büyük kantinlerinden biri olan araştırma hastanesi kantini ile devam ettiriyor. Babası Zeki Albayrak’tan bayrağı teslim alan şirketin genç veliahtı Enes Albayrak, firmalarını büyütmek için çalışıyor.

PİZZA SEKTÖRÜNE EL ATTILAR

Üniversite hastanesi karşısında bulunan alanda Pizza City isimli pizza dükkanı açan Muhammet Enes Albayrak, yine şirket bünyesine hastane karşısında bulunan bir kafa ve bir maketi de kattı. Pizzada iddialı olduklarını ifade eden Enes Albayrak, “Araştırma hastanesinin karşısına Pizza City diye bir işyeri açtık. Bu lokasyonda pizza üzerine bir yer yoktu. Pizza pide şinitzel, kumru çeşitlerimiz var. Ustamız yıllarıdır bu işi yapan tecrübeli bir isim. Şuanda iyi başladık iyi gidiyoruz. Değirmenaltı bölgesinde öğrencilere iyi bir hizmet sunuyoruz. Talep oldukça yoğun. Bütün Tekirdağ’a hizmet sunuyoruz. Sabah 10’dan akşam 10’a kadar bütün Tekirdağ’a hizmet veriyoruz” dedi.

FİYATLARIMIZ ÇOK UCUZ

Her kesimin yararlanması için fiyatları düşük tutuklarını ifade eden Albayrak, “Aynı zamanda müşterilerimiz Yemek sepeti uygulamasından da ulaşabilirler. Fiyatlarımız çok ucuz, kar marjlarımızı düşük tuttuk. Biz bunu her kesimden insanlarımız faydalansın diye yaptık. En yüksek menümüz 35.90, bunun yanında ince kalın seçeneği ile 40 santimlik pizzası yanında bir litrelik kolası yine yanında patatesi bir de vaflesi var. Tekirdağ’da böyle bir fiyatta pizza yok. Ufak 26 santimlik boy menümüz 15.90, orta menümüz 32 santim 25.90. bunların içinde kolalarımız patateslerimiz dahil” diye konuştu.

30 DAKİKADA PİZZANIZ KAPINIZDA

Kişiye özel pizza da yaptıklarını kaydeden Albayrak, “Bunun dışında pidelerimiz var. 11 çeşit pizza çeşidimiz var. Vejateryanlar için pizzalarımız var. Kişiye özel pizza yapıyoruz. İsteklerine göre pizza yapabiliyoruz. Sabah 10’dan akşam 10’na kadar pizza hizmetimiz var. Tekirdağ’ın her yerine 30-35 dakika da en fazla siparişlerimiz ulaşıyor. Bir aydır hizmetlerimiz aralıksız sürüyor. Bizlere sipariş için 0555 034 88 59 bu telefondan ve watsaptan bizlere sabah 10 gece 10 arasında ulaşabilirler” sözlerini kaydetti.

40 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLIYORLAR

Tekirdağ’da 40 kişinin üzerinde insana istihdam sağladıklarını ve hergeçen gün daha da büyüdüklerini aktaran Albayrak, “Çok ciddi bir talep var. Yıllardan beri hizmet sektörünün içerisindeyiz. İyi yapmayacağımız bir işin içine girmeyiz. Aynı zamanda hastane karşısında pizzanın yanında kafa ve market devrini aldık. Bu 2 dükkanı da şirket bünyesine kattık. Kafemizde de fast food üzerine herşey var. Albayraklar adına büyümek için çalışmalarımız yürütüyoruz.  Ülkemizin içinde bulunduğu bu duruma rağmen istihdam için aralıksız çalışıyoruz. 40’ın üzerine kişiye istihdam sağlıyoruz. İnsanlara ekmek verdiğimiz istihdam oluşturduğumuz için mutluyuz” dedi.