POLİS 7 KİŞİYİ BÖYLE ENSELEDİ

POLİS 7 KİŞİYİ BÖYLE ENSELEDİ
Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Narkotik şube ekipleri, Saray ve Çorlu ilçesinde planlı düzenledikleri uyuşturucu operasyonunda 7 şüpheliyi gözaltına aldı.Narkotik ekipleri, uyuşturucu ile mücadele kapsamında eş zamanlı düzenledikleri...

Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Narkotik şube ekipleri, Saray ve Çorlu ilçesinde planlı düzenledikleri uyuşturucu operasyonunda 7 şüpheliyi gözaltına aldı.

Narkotik ekipleri, uyuşturucu ile mücadele kapsamında eş zamanlı düzenledikleri operasyonda, Tekirdağ’ın saray ve Çorlu ilçelerinde belirledikleri adreslere baskın yaptı. Saray ilçesinde yapılan çalışmalarda, bir araç ve içerisinde bulunan 4 şüpheli şahıs üzerinde yapılan aramada, şeffaf poşet içerisinde 45 gr skunk, gazete ve beyaz kağıtlara sarılı, 16 adet hap ve uyuşturucu satışından elde edildiği değerlendirilen 2 bin 510 Türk Lirası ele geçirildi. Olayla ilgili 4 şüpheli gözaltına alındı.

Öte yandan Çorlu ilçesinde ise sokak satıcılığı yaptığı tespit edilen, bir şüphelinin ikametinden 40 fişek eroin maddesi ve 490 lira para ele geçirildi. Her iki olayda toplam 7 kişinin emniyetteki işlemleri sürüyor.